Serwis iPad Olsztyn
ZbitaSzybka.pl

W naszym olsztyńskim serwisie ZbitaSzybka specjalizujemy się w naprawie i serwisowaniu wszystkich modeli iPadów firmy Apple. Dzięki bogatemu zapleczu części do najpopularniejszych modeli, jesteśmy w stanie niezwłocznie przystąpić do pracy nad uszkodzonym urządzeniem. Nasz wykwalifikowany zespół, wyposażony w specjalistyczne narzędzia, poradzi sobie z każdą usterką. Słyniemy w całej Polsce z najwyższej jakości obsługi klienta, co znajduje odzwierciedlenie w doskonałych ocenach na naszym profilu Google. Zapraszamy do siedziby w Olsztynie wszystkich, którzy oczekują szybkiej, profesjonalnej i konkurencyjnej cenowo naprawy swojego iPada.

Serwis iPad Olsztyn - ZbitaSzybkapl

Lokalizacja serwisu w Olsztynie

Rezerwacja terminu naprawy online

Jeżeli chcą mieć Państwo pewność najszybszej obsługi, zachęcamy do skorzystania z naszego systemu rezerwacji terminu naprawy online. Wystarczy wybrać rodzaj usługi, termin i punkt – a o wyznaczonym czasie będzie na Państwa czekał nasz technik.

Usługi

Bez względu na model iPada, jaki Państwo posiadają, nasz olsztyński serwis ZbitaSzybka oferuje kompleksową pomoc. Naprawimy każdą usterkę, od wymiany baterii po zaawansowane naprawy po upadkach czy zalaniach. Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, pozyskujemy najlepsze podzespoły w atrakcyjnych cenach, co przekłada się na konkurencyjne ceny naszych usług. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy zawsze służą Państwu fachową poradą i pomocą, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaufają nam Państwo, a Państwa iPad będzie jak nowy.

Wymiana szybki

Zbicie szybki zabezpieczającej ekran iPada to jedna z najczęstszych usterek, z którymi zgłaszają się do naszego serwisu posiadacze tych urządzeń. Dzięki bogatym zapasom magazynowym, jesteśmy w stanie przystąpić do naprawy niezwłocznie po przyjęciu uszkodzonego iPada. Oferujemy usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu lub odwiedzenia naszego serwisu, gdzie nasi specjaliści dokonają szybkiej wyceny i zaproponują optymalne rozwiązanie dla Państwa urządzenia.

Wymiana szkła iPad- ZbitaSzybka Olsztyn

Wymiana ekranu / wyświetlacza

Jeśli oprócz uszkodzenia szybki zabezpieczającej, doszło również do fizycznego naruszenia struktury wyświetlacza w Państwa iPadzie, konieczna będzie wymiana całego modułu ekranu. Jest to dość skomplikowany proces, dlatego sugerujemy powierzenie tego zadania doświadczonym specjalistom z firmy ZbitaSzybka. Nasi fachowcy zaproponują Państwu optymalne rozwiązanie problemu, oferując korzystne ceny oraz ekspresowy czas realizacji, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów jakości. Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu w Olsztynie i przekonania się, że tysiące pozytywnych opinii na nasz temat znajdują odzwierciedlenie w profesjonalizmie świadczonych przez nas usług.

Wymiana ekranu iPad- ZbitaSzybka Olsztyn

Wymiana baterii

Każda bateria z biegiem czasu ulega naturalnemu zużyciu, tracąc stopniowo swoją pierwotną pojemność. Gdy jej wydajność spadnie do poziomu 80% i odczują Państwo znaczące skrócenie czasu pracy urządzenia, sugerujemy rozważenie wymiany baterii. Nasz serwis oferuje Państwu profesjonalną i sprawną usługę w tym zakresie, wykorzystując wyłącznie ogniwa najwyższej jakości.Cena wymiany baterii jest zróżnicowana w zależności od modelu urządzenia, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu lub wizyty w naszym oddziale zlokalizowanym w Olsztynie. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz przedstawią wycenę usługi.

Wymiana baterii iPad- ZbitaSzybka Olsztyn

Naprawa po zalaniu

Woda która przedostanie się do wnętrza iPada, może spowodować rozmaite uszkodzenia. Dlatego tak istotne jest, aby niezwłocznie po zaistnieniu takiego zdarzenia, dostarczyć urządzenie do naszego serwisu. Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą gruntowną diagnozę i zaprezentują Państwu szczegółowy plan naprawy wraz z precyzyjną wyceną. Pragniemy podkreślić, iż nasz punkt serwisowy w Olsztynie dysponuje wszelkimi niezbędnymi narzędziami, umożliwiającymi kompleksową diagnostykę oraz naprawę uszkodzeń tego rodzaju.

Naprawa po zalaniu iPad- ZbitaSzybka Olsztyn
Akcesoria do iPadów - ZbitaSzybka Olsztyn

Akcesoria do iPad’ów

Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości etui lub szkła ochronnego do swojego iPada, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. Nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością doradzą i przedstawią najlepsze akcesoria, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i preferencji. W naszej ofercie znajdą Państwo starannie wyselekcjonowany asortyment, który z pełnym przekonaniem rekomendujemy. Kierujemy się bowiem nie marżą, a jakością i niezawodnością produktów, które sami używamy i poddajemy rygorystycznym testom. Zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu w Olsztynie, gdzie z przyjemnością pomożemy dobrać optymalne akcesoria. Oczywiście, nasi eksperci chętnie służą również pomocą w profesjonalnym montażu szkieł hartowanych czy folii ochronnych.

Pytania i odpowiedzi

Jakie modele iPadów naprawiacie?

Naprawiamy wszystkie modele. Czy posiadają Państwo podstawowe modele, czy też te bardziej zaawansowane dla profesjonalistów – u nas znajda Państwo pomoc i ekspresowy usługi na najwyższym poziomie

Jak długo trwa naprawa iPada?

Długość procesu serwisowego jest uzależniona od stopnia skomplikowania problemu oraz możliwości pozyskania niezbędnych komponentów. Proste czynności serwisowe, jak np. wymiana wyświetlacza lub akumulatora, zazwyczaj trwają od godziny do jednego dnia roboczego. Natomiast bardziej zaawansowane przypadki, jak chociażby usuwanie skutków zalania urządzenia, mogą wymagać dłuższego okresu naprawczego. Nasi klienci zawsze otrzymują informację o szacunkowym terminie zakończenia naprawy w momencie pozostawiania sprzętu w naszym serwisie..

Jak mogę umówić się na naprawę iPada?

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług serwisowych, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub zarezerwowanie dogodnego dla Państwa terminu poprzez system rezerwacji dostępny na naszej stronie internetowej. Oferujemy również możliwość wysłania urządzenia do naszego serwisu za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskie

Czy oferujecie gwarancję na naprawy?

Tak, na każdą naprawę wykonaną w naszym serwisie udzielamy gwarancji. 

Czy mogę otrzymać wycenę naprawy przed oddaniem iPada do serwisu?

Istnieje możliwość uzyskania przybliżonej wyceny kosztu naprawy Państwa urządzenia. W tym celu prosimy o przedstawienie nam opisu występującej usterki. Nasi wykwalifikowani pracownicy serwisu chętnie udzielą Państwu wstępnej informacji na temat przewidywanych kosztów naprawy. Zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź mailową w celu omówienia szczegółów.

Czy oprócz napraw oferujecie również inne usługi?

Tak, w naszym serwisie dostępny jest także szeroki wybór akcesoriów do urządzeń Apple, takich jak etui, szkła ochronne, ładowarki i kable. Nakładamy także szkła i folie ochronne.

Jak mogę się z wami skontaktować?

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 792 114 444, mailowo na adres bok@zbitaszybka.pl lub odwiedzić nas osobiście w Olsztynie przy ulicy Dąbrowszczaków 1.

Jakie formy płatności akceptujecie?

W naszym serwisie akceptujemy płatności gotówką i kartą płatniczą.

Naprawiamy również