Oceń stronę
[Ocen: 10 Średnia: 4.3]

Serwis Apple

 

Jesteśmy profesjonalnym serwisem urządzeń marki Apple. Nasi serwisanci troszczą się o Twoje zaufanie i najwyższą jakość napraw!

Poznaj nasz serwis Apple, w którym doświadczeni specjaliści zajmą się Twoim urządzeniem i dołożą wszelkich starań, by ten działał sprawnie i wydajnie. Znamy sprzęty z nadgryzionym jabłkiem od podszewki, wciąż się szkolimy i robimy co w naszej mocy, by skutecznie naprawić Twój MacBook, iPhone czy inne urządzenie Apple.

Wyróżnia nas rzetelność, terminowość i kompleksowość usług. Zadbamy o Twój sprzęt tak, jakbyśmy mieli zatroszczyć się o nasz własny! Wierzymy w to, iż pierwsza wizyta to wyłącznie wstęp długofalowej współpracy opartej na bezpieczeństwie, efektywności oraz trosce o każdy szczegół.

Sprawdź mapę naszych serwisów Apple na http://www.zbita.pl/mapa.

 • Ponad 20 serwisów w całej Polsce specjalizujących się w serwisie sprzętu Apple

 • Jedna marka – ogólnopolskie doświadczenie ponad 30 techników
 • Ponad 200 000 wykonanych napraw
 • Średnia opinia Google z całej Polski 4,9 na 5
 • System rezerwacji online 24/7
 • Nawet 14 miesięcy gwarancji
 • Średni czas naprawy 45 minut
 • Ekspresowe wdrażanie najnowszych technik serwisowych
 • Profesjonalna infolinia – średni czas odebrania połączenia 15 sekund
 • Wieloletnie doświadczenie – 8 lat na rynku pod marką ZbitaSzybka
 • Salony firmowe przygotowane z troską o klienta
 • Uczciwe i troskliwe podejście

ZbitaSzybka.pl – napraw sprzęt Apple w doświadczonym serwisie

Kiedy pasja do nowoczesnych technologii przenika się z zamiłowaniem do marki Apple, można spodziewać się najwyższej jakości usług! Tak właśnie jest w serwisie Zbitaszybka.pl. Nasz serwis Apple skupia ekspertów w swoim fachu, którzy każde zlecenie traktują indywidualnie i z ekscytacją rozwiązują problemy Klientów. Kiedy Twój MacBook, iMac, Mac Mini, iPad, iPhone czy Apple Watch będzie wymagał naprawy – możesz liczyć na pomoc fachowców.

Serwis Apple to miejsce, w którym naprawisz lub odświeżysz swoje urządzenia, bez względu na to, czy to nowy sprzęt czy mający już swoje lata. Wiemy, jak zająć się zarówno najnowszym iPhonem, ale też jak dokonać naprawy MacBook’a z kilkunastoletnim stażem pracy.

Naprawa Apple – czym się zajmujemy?

Oferujemy szereg usług – naprawa MacBook, iPad, iPhone, Apple Watch, iMac i innych sprzętów Apple. Na początku dokonujemy ekspertyzy na którą składa się od 35 punktów kontroli urządzenia, podczas której oceniamy, co wymaga naprawy i jaki będzie jej koszt. Podpowiadamy na temat opłacalności i oferujemy różne rozwiązania.

To Ty decydujesz czy chcesz podjąć się naprawy, w jakim zakresie i z wykorzystaniem jakich komponentów!

Naprawa Apple jest możliwa z wykorzystaniem najwyższej jakości autoryzowanych elementów – takich, jak te stosowane na pierwszy montaż, ale też możliwe jest użycie tańszych odpowiedników, dzięki czemu cena naprawy będzie niższa.

Serwis iPhone

Serwis telefonów Apple to nasza specjalność. ZbitaSzybka.pl nie tylko wymienia szybki, gdy te ulegną destrukcji, ale oferujemy też wiele innych działań, dzięki którym Twoje urządzenie znów będzie prezentować się jak nowe i działać wydajnie. Bateria w iPhone jest coraz słabsza? Wyświetlacz miga, nie reaguje na dotyk lub widoczne są na nim plamy? Chcesz wymienić szybkę? A może konieczna jest naprawa iPhone, ponieważ zalałeś telefon, upadł z wysokości lub chcesz przygotować swój sprzęt do sprzedaży? Nasi fachowcy służą pomocą! Pomagamy w naprawie zarówno starszych modeli jak iPhone 5,6 czy 7, a również tych nowszych jak 8,X,11,12 czy najnowszego 13.  Dysponujemy najwyższej jakości częściami – takimi, jak te stosowane na pierwszy montaż i zapewniamy terminową, rzetelną usługę naprawy. Umów diagnozę i przynieś swój sprzęt, by ten znów spełniał swoje zadanie!

Serwis MacBook

ZbitaSzybka.pl to serwis Apple, w którym zajmujemy się nie tylko naprawą iPhone, ale też świadczymy usługi naprawy laptopów, komputerów i innych urządzeń, które wychodzą z fabryk Steve’a Jobsa. Nasz serwis MacBook przyjmuje sprzęty, które wymagają najróżniejszych działań – wymiana matrycy, czyszczenie klawiatury, wymiana baterii, wymiana płyty głównej, naprawa wyświetlacza, naprawa zasilacza i wiele innych. Posiadamy też doświadczenie w zakresie naprawy MacBook po zalaniu czy upadku.

Na początku przeprowadzamy diagnozę i oceniamy, co wymaga naprawy oraz kalkulujemy koszt. Następnie przedstawiamy ekspertyzę i czekamy na decyzję Klienta. Jeśli zdecydujesz się na naprawdę, podamy planowany termin realizacji usługi. Gdy w trakcie pracy okaże się, że konieczne są dodatkowe działania – skontaktujemy się z Tobą. Stawiamy na transparentność i rzetelność, bo to one są gwarancją satysfakcji z usług naszego serwisu MacBook!

Serwis iMac i Mac Mini

Naprawa komputera Apple to skuteczny sposób na to, by nie wydawać pieniędzy na zakup nowego sprzętu. Nasz serwis iMac i Mac Mini oferuje kompleksowe działania – od ekspertyzy, po naprawę wraz z gwarancją na wykonane usługi.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Nasi serwisanci zajmują się wymianą płyt głównych, matryc, dysków, zasilaczy czy zmianą RAM.  Na życzenie dokonujemy też konserwacji urządzeń firmy Apple, wykonujemy zapasowe kopie danych, przekonfigurujemy systemy operacyjne lub reinstalujemy je.

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie – chcemy, by iMac lub Mac Mini po naprawie służył Ci jak najlepiej i jak najdłużej.

Serwis iPada

W ZbitaSzybka.pl oferujemy także usługi serwisowe w zakresie naprawy iPadów. W ich przypadku nietrudno o usterki, ponieważ są mobilne i tak samo delikatne jak smartfony. Gdy dojdzie do upadku albo zalania, konieczne może być dokonanie wymiany wyświetlacza, baterii, szybki, płyty głównej, głośnika, aparatu albo dokonanie innych napraw, które usprawnią sprzęt i pozwolą na jego dalsze użytkowanie.

Na początku przeprowadzamy diagnozę i szukamy przyczyny problemu. Następnie przedstawiamy plan działania wraz z wyceną i wskazujemy szacowany termin wykonania usługi. To Ty decydujesz czy chcesz zdecydować się na naszą pomoc i czy działanie jest opłacalne. Pamiętaj także, że serwis iPad to także inne usługi – m.in. czyszczenie i odświeżanie iPadów, przygotowanie ich do sprzedaży, odzyskiwanie danych czy tworzenie kopii zapasowej.

Serwis Apple Watch

Zegarki Apple Watch pobiły świat miłośników gadżetów typu wearable, fanów aktywności sportowej i osób, które lubią mieć wszystko pod kontrolą. Twoje urządzenie wymaga naprawy? Bateria słabo trzyma? Ekran nie reaguje na dotyk? Na wyświetlaczu pojawiły się plamy albo guziki przycinają się? Zapraszamy do serwisu Apple Watch. Oferujemy wymianę szybki, wyświetlacza, baterii i inne usługi.

Na początku przyjmujemy sprzęt do ekspertyzy i sprawdzamy, co wymaga naprawy. Przedstawiamy informacje na ten temat wraz z wyceną usługi i to Ty decydujesz, czy naprawa Apple Watch jest opłacalna. Z naszej strony gwarantujemy rzetelność i najwyższy standard usługi z wykorzystaniem świetnych komponentów – takiej jakości, jak te stosowane na pierwszy montaż. Serwisujemy starsze wersje jak seria 0,1,2,3, ale również nowsze jak Apple Watch seria 4,5,6 czy najnowsza seria 7 z 45mm kopertą.

apple watch serwis

Serwis Apple – dlaczego my?

 • Naprawiliśmy blisko 200 tysięcy urządzeń Apple, więc śmiało możemy powiedzieć, że wyróżnia nas bogate doświadczenie.
 • Oferujemy możliwość rezerwacji wizyt w naszym serwisie Apple przez Internet. Zerknij do kalendarza naszych fachowców, wybierz dogodny termin, umów wizytę i przyjdź, a obsłużymy Cię bez oczekiwania w kolejce!
 • Ręczymy za nasze usługi i dajemy na nie nawet 14 miesięcy gwarancji!
 • Wiemy, że zależy Ci na czasie. Naprawa Apple zawsze trwa tyle, ile jest to konieczne – nie przetrzymujemy sprzętu i staramy się, by oddać Ci go jak najprędzej.
 • Wciąż się rozwijamy i wdrażamy najnowsze techniki serwisowe, by zapewnić Ci najwyższy standard usług!
 • Profesjonalna infolinia – zwykle nasi konsultanci odbierają połączenia w ciągu 15 sekund i zawsze służą pomocą.

Serwis Apple Zbitaszybka.pl – znajdź nasz salon w swojej okolicy! Wyznacz trasę.

MAPA DOJAZDUUMÓW SIĘ NA WIZYTĘZADZWOŃ TERAZ

Czyszczenie, konserwacja, odświeżanie urządzeń Apple

Naprawa Apple to nie wszystko, na co możesz liczyć w serwisie ZbitaSzybka.pl! Jesteśmy ekspertami w zakresie usprawniania urządzeń z nadgryzionym jabłkiem, przygotowywania ich do sprzedaży i odzyskiwania danych. Dbałość o sprzęt ma ogromne znaczenie dla jego estetyki, ale też sprawnego i wydajnego działania. Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie szereg działań, które przyspieszą pracę urządzenia i pozwolą utrzymać je w świetnej kondycji – dotyczy to zarówno iPhone’ów, iPad’ów, MacBook’ów, jak i innych sprzętów. Czasem okazuje się, że naprawa Apple nie jest konieczna i zamiast wymiany płyty głównej czy innych podzespołów, wystarczy czyszczenie, konserwacja lub odświeżenie. Umów diagnozę i przyjdź w ustalonym terminie, a dołożymy wszelkich starań, by pomóc!

Naprawa Apple – nasza misja: Uśmiech na Twojej twarzy!

Nasze salony firmowe znajdują się w dogodnych lokalizacjach. Serwis Apple znajduje się m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Rzeszowie czy Katowicach. Sprawdź na mapie i wybierz się do pobliskiego salonu. Dodatkową opcją jest skorzystanie z naprawy wysyłkowej – jeśli w Twojej okolicy nie ma jeszcze naszego punktu naprawy Apple – możesz wysłać sprzęt kurierem. Gwarantujemy rzetelność, uczciwość i transparentność – naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów. A o tym, że tak jest, najlepiej świadczy to, że mamy bardzo wysoką średnią ocen na Google oraz że osoby korzystające z naszych usług polecają nas innym! Umów wizytę w naszym systemie rezerwacji online, dostępnym całodobowo 7 dni w tygodniu!