Oceń stronę
[Ocen: 9 Średnia: 4.6]

Serwis Apple Warszawa

Gdzie naprawić sprzęt Apple? W ZbitaSzybka.pl! Jesteśmy serwisem Apple z salonami w wielu polskich miastach. Jeśli interesuje Cię naprawa Apple Warszawa – mamy dobrą wiadomość!

Twój MacBook ma już swoje lata, więc bateria nie działa już tak dobrze jak kiedyś albo klawiatura nie pracuje tak, jak powinna? A może spadł Ci laptop i uszkodził się ekran albo doszło do zalania iPhone’a? Bez względu na rodzaj usterki – służymy pomocą.

Serwis Apple Warszawa to miejsce, w którym pracują miłośnicy elektroniki, majsterkowicze i prawdziwi fani sprzętów marki Apple. Jesteśmy na bieżąco z nowymi produktami, które pojawiają się na rynku, ale doskonale znamy też urządzenia starszej generacji.

Sprawdź mapę naszych serwisów Apple na http://www.zbita.pl/mapa.

 • Ponad 20 serwisów w całej Polsce specjalizujących się w serwisie sprzętu Apple

 • Jedna marka – ogólnopolskie doświadczenie ponad 30 techników
 • Ponad 200 000 wykonanych napraw
 • Średnia opinia Google z całej Polski 4,9 na 5
 • System rezerwacji online 24/7
 • Nawet 14 miesięcy gwarancji
 • Średni czas naprawy 45 minut
 • Ekspresowe wdrażanie najnowszych technik serwisowych
 • Profesjonalna infolinia – średni czas odebrania połączenia 15 sekund
 • Wieloletnie doświadczenie – 8 lat na rynku pod marką ZbitaSzybka
 • Salony firmowe przygotowane z troską o klienta
 • Uczciwe i troskliwe podejście

ZbitaSzybka.pl – napraw sprzęt Apple w doświadczonym serwisie

Zawsze działamy wedle ustalonych procedur i przed przystąpieniem do pracy przeprowadzamy ekspertyzę od 35 punktów kontroli urządzenia. Na podstawie oględzin sprzętu ustalamy plan działania i przedstawiamy wycenę usług. Jeśli w trakcie pracy wyjdą dodatkowe problemy, zawsze informujemy o nich Klienta i to on decyduje, czy mamy kontynuować naprawę i w jakim zakresie.

W naszym serwisie Apple Warszawa oferujemy rzetelność i korzystne warunki współpracy – w tym prężnie działającą infolinię czy całodobowy system rezerwacji wizyt online! Wierzymy w to, że pierwsza wizyta to tylko początek wieloletniej współpracy opartej na zaufaniu, skuteczności i dbałości o każdy detal.

Tamka 49 (Wejście Od Ulicy, Ordynacka, 00-355 Warszawa

Leszno 8/U3, 01-192 Warszawa

Powstańców Śląskich 61, 01-355 Warszawa

Aleja Rzeczypospolitej 20/U3, 02-972 Warszawa

Naprawa Apple Warszawa – czym się zajmujemy?

Oferujemy wiele usług z zakresu wymiany elementów w urządzeniach i ich naprawy – MacBook’ów, iPad’ów, iPhone’ów, Apple Watch, iMac’ów i innych. Naprawa Apple Warszawa jest możliwa z wykorzystaniem najwyższej jakości elementów – o takiej jakości, jak te stosowane na pierwszy montaż, ale też możliwe jest użycie tańszych odpowiedników, jeśli Klient uzna, że chce obniżyć koszt.

Zawsze jednak dokładamy wszelkich starań, by naprawa była opłacalna i przyniosła zamierzony efekt. Naprawa MacBook Warszawa czy naprawa iPhone Warszawa to tylko namiastka naszych usług. Sprawdź, jak działamy i poznaj lepiej serwisy ZbitaSzybka.pl w Warszawie!

Serwis iPhone Warszawa

Serwis telefonów Apple Warszawa działa w kilku lokalizacjach. W każdej z nich znajdziesz ekspertów, którzy zajmą się Twoim iPhone’m, niezależnie od tego, której jest generacji i co wymaga naprawy. ZbitaSzybka.pl zajmie się wymianą szybki, ekranu i innych komponentów. Masz wrażenie, że głośnik brzęczy? A może bateria krótko trzyma i chcesz wymienić ją na nową? Bez względu na problem, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Zalałeś telefon, upadł z wysokości, masz wrażenie, że działa wolniej, głośniej, grzeje się lub wymaga czyszczenia albo chcesz przygotować swój sprzęt do sprzedaży?

Umów wizytę, a my przeprowadzimy diagnozę i podamy wycenę usługi. Naprawa iPhone Warszawa możliwa jest bez kolejek i z wykorzystaniem najwyższej klasy autoryzowanych części. Powierzając nam swój sprzęt, możesz go naprawić i sprawić, że będzie prezentował się jak nowy! Pomagamy w naprawie zarówno starszych modeli jak iPhone 5,6 czy 7, a również tych nowszych jak 8,X,11,12 czy najnowszego 13.

Serwis MacBook Warszawa

ZbitaSzybka.pl to serwis MacBook Warszawa, w którym zajmujemy się naprawą laptopów marki Apple. Zawieszająca się klawiatura? Migająca matryca? Powolne uruchamianie? Problemy z baterią lub zasilaniem? Powłoka antyrefleksyjna jest wytarta i zostawia smugi na ekranie? Możesz liczyć na pomoc naszych ekspertów! Przeprowadzimy diagnozę, znajdziemy przyczynę problemu i zaoferujemy najlepsze rozwiązanie.

Możemy również pomóc, gdy dojdzie do zalania MacBooka lub gdy zostanie on uszkodzony wskutek upadku. Gdy poznasz wycenę i zdecydujesz się na naprawdę, podamy planowany termin realizacji usługi. Dołożymy wszelkich starań, by naprawa MacBook Warszawa przebiegła sprawnie i terminowo, a jeśli w trakcie pracy naszych serwisantów okaże się, że niezbędne są dodatkowe działania – skontaktujemy się z Tobą.

Serwis iMac i Mac Mini Warszawa

Kiedy konieczna okazuje się naprawa komputera Apple, warto się z nami skontaktować. Nierzadko wystarczające okazuje się wymienienie poszczególnych komponentów – np. matrycy, płyty głównej, układów w technologii BGA oraz SMD, dysku, układu zasilania czy zasilacza, by sprzęt znów wydajnie działał.

Kiedy będzie to konieczne, możemy też wykonać inne działania – np. skonfigurować komputer, zrobić zapasową kopię danych, odtworzyć,  przekonfigurować system operacyjny lub zrealizować inne, niezbędne prace, które usprawnią działanie Twojego sprzętu. Serwis Mac Warszawa diagnozuje problem i przedstawia plan działania wraz z wyceną usługi. Jeśli będziesz zainteresowany, dołożymy wszelkich starań, aby naprawa przebiegła możliwie jak najszybciej i przede wszystkim, by przyniosła spodziewane efekty.

Serwis iPada Warszawa

Do naszego serwisu Apple w Warszawie często zgłaszają się właściciele tabletów. Gdy Twój iPad upadnie, wykrzywi się czy zostanie zalany lub po prostu przestanie działać tak wydajnie, jak dotychczas – możesz liczyć na naszą pomoc. Oferujemy szereg usług, jak np. wymiana wyświetlacza, baterii, szybki, płyty głównej, głośnika, aparatu czy nawet korpusu. Co więcej, realizujemy też inne naprawy czy dodatkowe usługi, jak np. przygotowanie iPad’a do sprzedaży czy czyszczenie i odświeżanie.

Zawsze rozpoczynamy od wielopunktowej ekspertyzy i znalezienia przyczyny problemu, a następnie przedstawiamy plan działania, wycenę i szacowany termin realizacji usługi. Podobnie jak w przypadku serwisu telefonów Apple Warszawa, tak i w przypadku iPad’ów oferujemy wysokiej jakości części zamienne – jak te stosowane na pierwszy montaż. Serwisujemy praktycznie każdy model jak Pro 9,7” czy Air, a także najnowsze z rocznika 2021 jak Pro 12.9” 5 generacji.

Serwis Apple Watch Warszawa

Twój zegarek Apple Watch szwankuje? Podczas użytkowania doszło do pęknięcia szybki? A może bateria słabo trzyma i w trakcie treningu urządzenie wyłącza się? Nie musisz od razu kupować nowego egzemplarza – nawet, jeśli Twój zegarek stracił już gwarancję. Możesz powierzyć nam naprawę Apple Watch w Warszawie. Nasi serwisanci oferują wymianę komponentów na nowe – baterii, szybki czy wyświetlacza. Jeśli będzie to konieczne, mogą też dokonać konfiguracji czy naprawy przycisków.

Na początku przeprowadzą diagnozę, sprawdzą w czym tkwi problem i przedstawią kosztorys usługi, a jeśli zdecydujesz się na pomoc w serwisie Apple Warszawa ZbitaSzybka.pl – dołożymy wszelkich starań, by szybko i skutecznie dokonać naprawy zegarka Apple Watch. Serwisujemy starsze wersje jak seria 0,1,2,3, ale również nowsze jak Apple Watch seria 4,5,6 czy najnowsza seria 7 z 45mm kopertą.

apple watch serwis

Serwis Apple Warszawa – dlaczego my?

 • Wyróżnia nas bogate doświadczenie – mamy na swoim koncie blisko 200 tysięcy napraw telefonów Apple, ale i innych urządzeń tej marki!
 • Decydując się na usługi naszego serwisu Apple w Warszawie, nie musisz stać w kolejkach! Posiadamy system rezerwacji wizyt online – o dowolnej porze możesz zajrzeć do kalendarza naszych serwisantów i umówić wizytę w dogodnym terminie.
 • Wiemy, że nasi fachowcy znają się na rzeczy. Na wykonane usługi dajemy nawet 14 miesięcy gwarancji!
 • Oddanie sprzętu do serwisu Apple Warszawa może być stresujące z uwagi na brak dostępu do MacBook’a czy iPhone’a. Jeśli jednak umówisz wizytę z wyprzedzeniem, my dołożymy wszelkich starań, by dokonać naprawy w jak najkrótszym czasie!
 • Lubimy naszą pracę, ale nigdy nie spoczywamy na laurach. Wciąż się rozwijamy i wdrażamy najnowsze techniki serwisowe. Wszystko po to, by zapewnić Klientom najwyższy standard usług i maksimum satysfakcji.
 • Profesjonalna infolinia. Masz pytania? Nie musisz przychodzić do serwisu Apple osobiście, a wystarczy, że zadzwonisz. Zwykle nasi konsultanci odbierają połączenia w ciągu 15 sekund!

Serwis Apple Zbitaszybka.pl – znajdź nasz salon w swojej okolicy! Wyznacz trasę.

MAPA DOJAZDUUMÓW SIĘ NA WIZYTĘZADZWOŃ TERAZ

Czyszczenie, konserwacja, odświeżanie urządzeń Apple w Warszawie

Naprawa Apple Warszawa to nie wszystkie usługi, jakie oferujemy w serwisie ZbitaSzybka.pl! Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o nadawanie drugiego życia sprzętom z nadgryzionym jabłkiem. Gdy wydaje Ci się, że Twój MacBook padł, nie włącza się, ekran jest czarny albo iPhone po zalaniu już nie będzie działał – przychodzimy my i oferujemy Ci usługi na najwyższym poziomie! Ale nie zawiedziemy Cię też, kiedy zechcesz odświeżyć swoje urządzenie, przygotowywać je do sprzedaży czy odzyskać dane albo zrobić ich kopię zapasową.

Dbałość o sprzęt ma ogromne znaczenie dla żywotności i sprawnego działania. Oddaj go nam na dokładny detailing, czyli czyszczenie w każdym zakamarku. Z należytą troską czyścimy urządzenia i konserwujemy je zgodnie ze sztuką – wszystko po to, by służyły jak najdłużej. Umów diagnozę w jednym z naszych warszawskich serwisów, a my dołożymy wszelkich starań, by pomóc.

Naprawa Apple Warszawa – nasza misja: Uśmiech na Twojej twarzy!

Nasze salony firmowe w stolicy znajdują się w 4 lokalizacjach, ale mamy też serwisy Apple w innych zakątkach Polski – m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Gdyni, Krakowie, Rzeszowie czy Katowicach. Sprawdź na mapie, umów wizytę i wybierz się do pobliskiego punktu napraw. Co więcej, możesz też zdecydować się na skorzystanie z naprawy wysyłkowej – wówczas wystarczy wypełnić formularz, zamówić kuriera i dostarczyć nam swój sprzęt w ten sposób na ekspertyzę. Po diagnozie skontaktujemy się z Tobą, przedstawimy kosztorys i plan działania. Bez względu na to, czy interesuje Cię naprawa Apple Warszawa czy chcesz skorzystać z innego punktu ZbitaSzybka.pl albo naprawy wysyłkowej – gwarantujemy rzetelność, uczciwość i transparentność. Twoje zadowolenie to nasz priorytet!