Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Serwis Apple Wrocław

Serwis Apple Wrocław – adres ZbitaSzybka.pl

Jako nieliczni prowadzimy system rezerwacji zleceń serwisowych i profesjonalne Biuro Obsługi Klienta. Zanim dotrzesz pod adres umów się na konkretny termin telefonicznie lub przez https://zbitaszybka.pl/rezerwacje/. Zaoszczędzisz sporo czasu. Będziesz obsłużony bez kolejki. Usługę naprawy wykonasz nawet w 30 minut. Klienci bez rezerwacji terminu muszą być przygotowani na dłuższy czas przyjęcia na serwis, a nawet brak takiej możliwości.

O nas

Serwisanci ZbitaSzybka.pl to ludzie z pasją do naprawy sprzętu elektronicznego. Od dziecka majsterkowicze, którzy przez lata pogłębiali swoją wiedzę aby z troską i indywidualnie podchodzić do każdego przypadku i klienta. Naszym znakiem rozpoznawczym są rękawiczki w każdym momencie interakcji z Twoim sprzętem.

 

Wierzymy, że pozostawienie urządzenia zarówno wewnątrz jak i zewnątrz w nienagannej czystości jest wyrazem szacunku dla naszych klientów. Wierzymy, że troszczenie się o urządzenie naszego klienta nawet tam gdzie jego oko nie sięga jest podwaliną do budowy długofalowych relacji opartych na zaufaniu.

 

ZbitaSzybka.pl to firma przemyślana na każdej płaszczyźnie.

Posiadamy infolinie, która pracuje 6 dni w tygodniu i obsługiwana jest przez kilkuosobowy zespół aby nasi klienci mogli dodzwonić się do nas bez przeszkód.

Zanim urządzenie trafi do naszego serwisu testujemy 25 funkcjonalności i opatrujemy tą diagnozę podpisanym formularzem. Zanim urządzenie opuści serwis również wykonujemy podobny formularz.

 

Posiadamy system rezerwacji online aby nasi klienci mogli “zajrzeć” do kalendarza serwisanta w dowolnym momencie i umówić się na wizytę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. https://zbitaszybka.pl/rezerwacje

Większość napraw wykonujemy w 45 minut. Wierzymy, że oprócz naprawy urządzenie potrzebuje troski dlatego bez pośpiechu dopieszczamy każdy detal i czyścimy po naprawie każdy zakamarek aby przedłużyć życie urządzenia ile to jest możliwe.

 

Jako nieliczni dajemy klientowi możliwość wyboru jakości części wykorzystywanych do naprawy. Bardzo uczciwie podchodzimy do komunikacji na temat wykorzystanych części. Większość serwisów twierdzi, że montuje zawsze części najwyższej jakości takie same jak na 1 montaż co często jest po prostu kłamstwem. W naszych serwisach klient ma możliwość wyboru jakości części i w konsekwencji wpływu na cenę naprawy.

 

Nasza specjalizacja

Specjalizujemy się w naprawie praktycznie każdej usterki sprzętu firmy Apple. Serwis Apple takich urządzeń jak iPhone 4, 4s, 5, 5s, 5c, SE, 6, 6 plus, 6s, 6s plus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, X, Xs, Xs max, Xr, XI, 11,  iPad, iPod, iMac, MacBook Air Pro, Mac, Mac mini, Mac Pro Apple Watch to nasza specjalność wpisana w DNA.

W każdym z powyższych urządzeń naprawiamy, wymieniamy:

 • Wymieniamy ekrany, wyświetlacze, szyby, matryce LCD OLED, polaryzatory, ramki ekrany, podświetlenia ekrany, elementy 3D Touch
 • Szyby tylne korpusu (iPhone 8, X, Xs, Xr, Samsung)
 • Baterie, akumulatory
 • Korpusy, obudowy
 • Klawiatury lub pojedyncze klawisze
 • Gniazda jacka, porty lightning, magsafe
 • Wymieniamy kable w zasilaczach MagSafe do MacBook
 • Urządzenia po zalaniu czy kontakcie z cieczą
 • Poważne problemy na płycie głównej jak uszkodzenie układu U2
 • Płyty główne na nowe
 • Głośniki rozmów lub siateczki, które wpływają na ilość dźwięku przez nie emitowane
 • Wymieniamy uszkodzone oczka, soczewki aparatu oraz same aparaty
 • Przyciski, taśmy odpowiadające za każdą funkcjonalność urządzenia, układy
 • Rozwiązujemy problemy z oprogramowaniem, konfigurujemy nowe urządzenia, zgrywamy dane, czyścimy dane np. przygotowując urządzenie do sprzedaży
 • Wgrywamy czysty system iOS lub macOS
 • Pomagamy w ściągnięciu blokady iCloud jeżeli klient posiada legalny dokument zakupu urządzenia
 • Gdy klient się spieszy wymieniamy całe urządzenie na nowe skracając całą procedurę pozostawiając to po naszej stronie
 • Naprawiamy funkcje Touch ID lub Face ID (jeżeli jest to możliwe w cenie, którą akceptuje klient)
 • Odzyskujemy dane z uszkodzonych urządzeń iOS lub macOS
 • Jeżeli masz jakikolwiek problem z urządzeniem iOS bądź Mac OS zapraszamy – pomożemy takie usterki jak rozbity ekran czy szybka, zalany iphone, spuchnięta bateria, nie działający bądź cichy głośnik, nagrzewający się telefon
 • Z kolei jeśli twój iPhone Mac nie włącza się, działa za wolno, działa za głośno, wyłącza się, nie chce się włączyć, działa za cicho, wyłączył się i nie chce się włączyć, zablokował się, kopia zapasowa nie chce się wgrać, zawiesił się, aparat przestał robić ostre zdjęcia, wydaje dziwne dźwięki, nagrzewa się nienaturalnie, wibruje bezpodstawnie, jest po zalaniu lub kontaktu z cieczą, nie działa, ma czarny ekran, ma rozlany ekran, ma wyklejoną ramkę, ma porysowany korpus, jest krzywy bądź ma wygięty lub wykrzywiony korpus obudowę, ma krzywe narożniki po upadku (prostujemy), zapchane gniazdo ładowania lub słuchawek, urządzenie wydaje dziwne bądź ciche dźwięki, jeżeli w autoryzowanym serwisie powiedzieli ze tylko można wymienić całe urządzenie, gdy masz porysowany ekran bądź szybę, gdy urządzenie się resetuje, gdy klawisz się blokuje itp. Zapraszamy 🙂

 

About us

 

We repair all Apple devices and solve almost all problems. iPhone Apple MacBook Service Wrocław ZbitaSzybka.pl

Godziny otwarcia


AKTUALNE

godziny otwarcia

sprawdzisz

TUTAJ

Adres


ul. Piotra Skargi 19

50-082 Wrocław

Wyznacz trasę Mapa wszystkich oddziałów

Kontakt


Biuro Obsługi Klienta

+48 792 11 44 44

+48 22 23 02 022

E-mail – bok@zbitaszybka.pl

Popularne usługi i produkty