Oceń stronę
[Ocen: 2 Średnia: 5]

Serwis Apple Lublin – Czas na 16 salon ZbitaSzybka.pl

16 salon w Polsce: Lublin ul. Lipowa 10/46

ZbitaSzybka.pl Apple iPhone to ogólnopolska sieć serwisów sprzętu Apple, z którą Lampart Racing jest powiązane współpracą na różnych płaszczyznach. Do tej pory wykonali ponad 100 000 napraw urządzeń takich jak iPhone, MacBook, iPad czy Apple Watch. Sieć powstała w 2014 roku i posiada 16 salonów w całej Polsce. Najnowszy salon nr 16 powstał w Lublinie obok znanego Centrum Handlowego Lublin Plaza przy ul. Lipowa 10/46. Nieoficjalne otwarcie odbyło się w styczniu. Na oficjalnie czekamy aż będzie cieplej: kwiecień, maj.

Dla odwiedzających salon tego dnia będzie przygotowane 70 nagród i zniżek gwarantowanych m.in. 3x bon na naprawę o wartości 600 PLN, 10 x szkło ochronne JCPAL, 10x wymiana baterii w iPhone 5,6,6s,7 czy 7 plus, 10x kabel SyncWire UnbreakCable z dożywotnią gwarancją na uszkodzenia mechaniczne, 10 x silikonowe etui dla iPhone w 12 kolorach, kable do super szybkiego ładowania firmy MILi (30 minut do 50%) i wiele innych. Dodatkowo 20 pierwszych osób otrzyma bluzę ZbitaSzybka.

 

O ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone Warszawa a teraz Lublin

Usługi

Jak sama nazwa wskazuje najczęściej wykonywaną przez ZbitaSzybka.pl usługą jest wymiana uszkodzonej szybki, rozlanego czy rozbitego ekranu we wszystkich urządzeniach Apple m.in. iPhone 5, 6s, X, Xr czy 11. Wymiana baterii w iPhone SE, 6 czy 7 plus? „Wykonaliśmy tysiące takich operacji.” Wymiana tylnej szyby lub całego korpusu w iPhone Xs max, Xr, 11. Wymiana siateczki głośnika lub naprawa głośnika w iPhone 6s plus, 5s. „W modelach iPhone X, Xs, Xr, 11, 11 Pro wymieniamy również warstwę dotykową tak zwany digitizer. Tak naprawdę naprawiamy praktycznie każdą usterkę urządzenia Apple, nieważne czy jest to iPhone, Mac, iMac, MacBook, Apple Watch, iPad czy AirPods.”

 

Ogólnopolski Serwis Apple

W branży serwisowej sprzętu Apple podobnie jak w wielu innych najważniejsza jest szybkość reakcji na zmiany. Zwiększająca się liczba techników serwisowych na tę chwilę ponad 30-tu oraz ogromne zsumowane doświadczenie sprawiają, że ekspresowo wdrażamy najnowsze techniki serwisowe.  Posiadamy forum oraz grupę pracowniczą on-line gdzie każdy technik wymienia się wiedzą. Takie podejście do tematu sprawia, że gdy nowinka serwisowa ujrzy światło dzienne w przeciągu godziny zapozna się z nią każdy serwisant z całej Polski. Wszelkie techniki serwisowe są uwiecznione na forum, a gdy potrzebne jest szybkie odświeżenie wiedzy grupa tematyczna sprawia, że żadna usterka nie stanowi problemu. 

 

 

Niezależne opinie

To czym użytkownik sprzętu Apple kieruje się przed wyborem Serwisu iPhone  najcześciej są opinie poprzednich klientów. Jakie jest najlepsze źródło opinii? Niezależne. Wizytówki Google są uznawane za jedne z najbardziej wiarygodnych miejsc z opiniami usługodawców. Google widzi m.in. to czy wystawiający opinię był kiedykolwiek w danym miejscu i jak długo w nim spędził. Fałszywe opinie są wyłapywane przez algorytmy Google i kasowane. ZbitaSzybka.pl dba o każdego klienta i każdą usługę traktuje wyjątkowo dlatego może poszczycić się bardzo wysoką opinią 4.9 na 5.0 w opinii 1000 ostatnich klientów.

 

 

System rezerwacji on-line – Serwis Apple Lublin

Nie lubisz dzwonić na infolinię? Zapomniałeś umówić się na wymianę baterii w Twoim iPhone 6s a jest już północ? Czas w ciągu dnia biegnie bardzo szybko a Ty musisz szybko umówić się na wymianę ekranu w iPhone Xs? Masz tysiące spraw do załatwienia i zawsze za mało czasu? Umów się na usługę online. Nasz system rezerwacji www.zbitaszybka.pl/rezerwacje jest tak skonstruowany, że masz dostęp do kalendarza serwisu 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Umówienie trwa 60 sekund a gdy masz zaklepany termin nie musisz stać w często długiej kolejce. Jesteś obsługiwany bezzwłocznie i bez kolejki. Większość usług trwa 45 minut. Bardzo szybko Twój iPhone wraca do pełnej formy.

 

 

Formularz serwisowy

Jako pierwszy Serwis iPhone w Polsce wprowadziliśmy rozbudowany formularz serwisowy. Przed i po każdej naprawie testujemy aż 30 równych funkcjonalności urządzenia. Gdy dla większości naszej konkurencji jest to zło koniecznie, dla nas jest to główny punkt programu i sprawia, że reklamacje zdarzają się niezwykle rzadko w 1% sytuacji. Aby sprawnie wykonywać taki formularz posiadamy stworzone od zera indywidualne oprogramowanie serwisowe, które informuje naszego klienta o każdym etapie naprawy.

Profesjonalna infolinia – Serwis Apple Warszawa

Telefonicznie biuro obsługi klienta, które pracuje 6 dni w tygodniu. Obsługiwane jest przez 4 osoby. „Jesteśmy w małym odsetku firm serwisowych, które posiadają dedykowane BOK. W typowym serwisie telefony od klienta odbiera serwisant chyba że aktualnie naprawia telefon lub obsługuje klienta to wtedy mu się to nie uda. Dlatego kontakt z BOK ZbitaSzybka.pl jest wygodny i komfortowy dla klienta a średni czas oczekiwania na połączenie to tylko 45 sekund. 

 

Oddzwonimy w 30 sekund

ZbitaSzybka.pl Serwis Apple  jako jedna z pierwszych firm w Polsce już w 2015 zainstalowała na swojej stronie www specjalny widget dzięki, któremu klient może wpisać swój numer telefonu, kliknąć magiczny przycisk a stoper zacznie odliczać 30 sekund. Po upływie tego czasu telefon klienta zadzwoni i połączy go z konsultantem. „Klient nie musi do nas dzwonić to my oddzwonimy do niego i to w 30 sekund.  Z czasem wiele firm dokonało implementacji tego systemu, jednak aby to rozwiązanie było skuteczne muszą być dostępni konsultanci. Większość firm jednak tnie koszty w tym aspekcie i sprowadza na klienta niepewność oczekiwania nawet kilka godzin.”

Podsumowanie

Jeżeli szukasz serwisu iPhone, który zatroszczy się o Twoje urządzenie kompleksowo, biorąc pod uwagę aspekty, których nawet nie pomyślisz a są niezwykle ważne dla jakości usługi i jakości całego procesu naprawy. Jeżeli chcesz wrócić po naprawie z komfortem w głowie, że usługa została wykonana profesjonalnie nawet tam gdzie oko klienta nie sięga. Jeżeli chcesz aby Twoje urządzenie zostało naprawione nawet w 45 minut przez profesjonalistów i pasjonatów marki Apple. Jeżeli szukasz serwisu, które zdaje sobie sprawę z faktu jak Twój czas jest cenny i na każdym etapie naprawy zadba o ten aspekt. To optymalne rozwiązanie jest tylko jedno:  ZbitaSzybka.pl Serwis Apple iPhone MacBook