Oceń stronę
[Ocen: 411 Średnia: 5]

Serwis MacBook Gdynia

Pasja towarzyszy nam podczas każdej naprawy.

Serwis MacBook Gdynia już od 6 lat świadczy naprawy komputerów Mac: MacBook, iMac. Sami używamy zarówno laptopów jak i komputerów stacjonarnych firmy Apple. Klasyczny MacBook White jest wizytówką wielu naszych salonów. Oczywiście ten leciwy sprzęt, która ma już dekadę działa nadal uzbrojony w dysk SSD i większe pamięci RAM. Czyścimy reguralnie ich wnętrze oraz dbamy o system aby mogły służyć nadal. Z takim samym podejściem podchodzimy do Twojego urządzenia ponieważ wiemy jak cenne jest dla Ciebie. Wiemy, że ten komputery nie jest dla Ciebie matrycą, baterią, klawiaturą czy zasilaczem a cennymi informacjami, dokumentami związanymi z pracą czy zdjęciami bliskich. Z tych ważnych powodów zanim przejdziemy do naprawy wykonujemy diagnozę urządzenia, która składa się z 30 punktów. Sprawdź nasze troskliwie podejście i umów się już teraz.

 • Aktualnie posiadamy 16 salonów w Polsce i każdy z nich wykonuje dziesiątki napraw urządzeń firmy Apple: MacBook, iMac, Mac.

 • Niezwykle cenne z punktu widzenia klienta jest to, że procedury naprawcze są aktualizowane codziennie na bazie doświadczeń naszych specjalistów z całej Polski.

 • Liczby mówią same za siebie. Od 2014 do naszego serwisu trafiło ponad 150 000 urządzeń w tym 30 000 MacBook’ów.

 • Jaki jest najlepszy serwis? Polecany przez klientów. Google każdego dnia robi wszystko aby opinie klientów były niezależne, oparte na lokalizacji, dotyczące faktycznego miejsca, wystawione przez faktycznych klientów. Wiemy jak trudne jest utrzymanie opinii w oczach klienta wymaga to wielowarstwowej pracy na wszelkich płaszczyznach. Nasze opinie są wyrazem ciężkiej pracy jaką wkładamy każdego dnia w każdy proces naprawy i obsługi. Zapraszamy do wyszukiwarki Google aby sprawdzić, że jesteśmy polecani i mamy 4,9 na 5 wystawione tysiące klientów.

 • Jesteśmy jedną z 3% firm na rynku serwisowym, które posiadają prawdziwy napisany od zera pod naszych klientów system do internetowej rezerwacji terminu naprawy. Mówiąc wprost: możesz zaglądnąć do kalendarza serwisanta zawsze, siedem dni w tygodniu i przez cały dzień i noc. Potem wystarczy wypełnić szybki kilkunasto sekundowy formularz i jesteś umówiony na prywatny termin.

 • Gwarancja jest bardzo ważna. Dlatego jako jedyna firma jaką znamy na rynku oferujemy naszym klientom nawet czternaście miesięcy gwarancji na wykonana przez nas naprawę. Jeżeli nawet Twój sprzęt jest już po gwarancji to i tak zawsze podchodzimy w zgodzie z pozytywnymi relacjami.

 • Twój czas jest ograniczony. Dlatego podczas przyjęcia kalkulujemy czas potrzebny na naprawę. Jeżeli dodatkowo potrzebujemy wykonania diagnostyki aby oszacować czas. Diagnozę otrzymujesz niezwłocznie w formie formularza online i możesz zaakceptować naprawę teraz lub przełożyć na inny termin.

 • Czy wiesz o tym, że w typowym serwisie to serwisant odbiera telefony od Ciebie. Myślisz to jest super, będę rozmawiał z dokładnie tą osobą, która przyjęła mój sprzęt. A co gdy akurat obsługuje innego kleinta, albo skupia się na problemie Twojego sprzętu i aby go dobrze naprawić nie może się odrywać. Co gdy akurat jest w toalecie? Wtedy aby się dodzwonić stracisz kilka godzin Twojego cennego czasu. U nas jest inaczej. Posiadamy infolinię gdzie aż cztery osoby odbierają telefony i na bieżąco otrzymywać informację telefoniczną na temat Twojej naprawy. Pamiętaj, że Ty również otrzymujesz link do formularza online gdzie są widoczne aktualne statusy naprawy Twojego Mac’a

 • Kojarzysz to uczucie gdy wchodzisz do serwisu, Pan o smutnym wyrazie twarzy coś tam grzebie za biurkiem z niechęcią na twarzy mówiącą “panie czemu przeszedłeś właśnie teraz gdy naprawiam”. Każe podejść Ci do lady, zaprzeć się na niej i odczekać swoje aż padnie magiczne: “co panu trzeba?” U nas rozumiemy jak ważna jest dla Ciebie forma przyjęcia Twojego sprzętu. Dlatego każde przyjęcie wykonujemy na siedząco. Wiemy, że cenisz swój czas więc zarezerwowałeś termin on-line i zapomniałeś co to oznacza stanie w kolejce. Technik czeka już na Ciebie z uśmiechem na twarzy a Ty wchodzisz, rozsiadasz się i zażywasz komfortu podczas wykonywania 30to punktowej diagnozy.

Serwis MacBook Gdynia – troszkę naprawiamy

Nieładnie jest się chwalić dlatego aby nie wyglądało to na zachwalanie zaokrąglamy ilość wykonanych usług do 150 tysięcy. Tak naprawdę przez te krótkie sześć lat i w dziesięciu miastach w Polsce naprawiliśmy prawie dwieście tysięcy sprzętów Apple w tym na pewno aż trzydzieści tysięcy MacBook’ów czy i innych Mac’ów. Mamy takiego sympatycznego Krzysia w Gdyni, który kocha wymieniać zalane klawiatury w MacBook Air Czy A1534 12″. Nie wiem czy wiecie ale aby wykręcić klawiaturę w dwunastce musimy odkręcić prawie 100 śrubek 😄 MacBook Pro z 2016 ma nowy typ klawiatury a ta lubi się zacinać, często pojedyńcze klawisze: rozbieramy, czyścimy tak aby nie uszkodzić całej klawiatury (co jest niezwykle łatwe) potem składamy w całość. Co jest najważniejsze to my bierzemy pełną odpowiedzialność i zdarzyło się nam wymienić całą klawiaturę w cenie czyszczenia klawisze, bo za swoje pojedyńcze błędy zawsze bierzemy pełną odpowiedzialność. iMac 27″ slim 5k rozebraliśmy już dawno temu a nasz film z rozbiórki na YouTuber ma kilkadziesiąt tysięcy odsłon. Dlatego jeżeli Twój iMac działa wolno niczym ślimak wykleimy szybę z ekranem LCD firmy LG i zamontujemy dysk SDD przy okazji dokładnie czyszcząc wnętrze i naklejając nową fabryczną uszczelkę. Zasilacz MagSafe jest skuteczny ale ma bardzo kruchy kabel. Nowy zasilacz kosztuje kilkaset PLN a my za ułamek tej ceny wymieniamy kabel Twojej ładowarki od każdego Macbook’a z 2010 czy 2013 roku. Pamiętaj to nie Apple produkuje baterie a zleca wyprodukowanie ich takim firmom jak DynaPack, Simplo, Desay czy LG. My również kupujemy i montujemy ogniwa najwyższej jakości tym samych firm lub firm posiadających takie same normy jakościowe.

Nowa bateria MacBook

MacBook nagle się wyłącza? Musisz wszędzie podróżować z zasilaczem? Bateria trzyma godzinę, dwie? Mac się resetuje? MacBook się mocno nagrzewa? MacBook rozładowuje się nawet gdy jest wyłączony lub uśpiony? Bateria spuchła i zdeformowała obudowę? Nie czekaj zużyta może uszkodzić matrycę, płytę główną, doprowadzić do pożaru a skrajnych przypadkach nawet wybuchu. Umów się już teraz.

Zalany MacBook Gdynia

Nie susz suszarką. Nie odkładaj na kaloryfer. Nie czekaj. Udaj się nie niezwłocznie do specjalistów.

Serwis MacBook Wrocław

Wymiana dysku iMac Gdynia

Twój iMac ma dysk SSD? Działa wolno? Wymienimy dysk z HDD na min. 7x szybszy SSD. Pamiętaj, że podczas wymiany dysku należy rozkleić matrycę i to my bierzemy pełną odpowiedzialność ze ewentualne uszkodzenie. Umów się.

MacBook uszkodzona klawiatura

Nie działa klawiatura w Mac’u? Klawisz nie reaguje? Klawisz działa z opóźnieniem lub topornie? Wylał Ci się na klawiaturę sok, cola, woda? W efekcie zalania klawiatura szwankuje? Nie susz! Nie wkładaj do mikrofalówki! Nie wkładaj do ryżu bo zwiększysz koszt naprawy. Udaj się szybko do specjalistów.

Uszkodzona matryca MacBook – Serwis MacBook Gdynia

Rozlana matryca w Mac’u? Zbita matryca w iMac’u? Pasy na matrycy? Czarne plamy na ekranie MacBook’a? Zanika ekran podczas otwierania lub zamykania klapy? Matryca śnieży? Kolory są wyblakłe? Treść na ekranie jest nieostra? Umów się na diagnozę.

Czyszczenie, konserwacja MacBook Gdynia

Twój Mac działa zbyt głośno? MacBook bardzo się grzeje? Temperatura MacBook’a jest nie do wytrzymania? Na obudowie MacBook’a można smażyć jajka? MacBook chodzi wolno? MacBook włącza się bardzo wolno? MacBook działał szybko i zwolnił? Udaj się szybko na profesjonalne czyszczenie i przegląd.

ZbitaSzybka.pl to firma przemyślana na każdej płaszczyźnie.

Posiadamy infolinie, która pracuje 6 dni w tygodniu i obsługiwana jest przez 4 osoby aby nasi klienci mogli dodzwonić się do nas bez przeszkód. Zanim urządzenie trafi do Serwis MacBook Gdynia testujemy 25 funkcjonalności i opatrujemy tę diagnozę podpisanym formularzem. Zanim urządzenie opuści serwis również wykonujemy podobny formularz. Posiadamy system rezerwacji online aby nasi klienci mogli “zajrzeć” do kalendarza serwisanta w dowolnym momencie i umówić się na wizytę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. www.zbitaszybka.pl/rezerwacje 

 

Wyjątkowe akcesoria dla iPhone i nie tylko. Wyznacz trasę.

 

MAPA DOJAZDUUMÓW SIĘ NA WIZYTĘZADZWOŃ TERAZ

Specjalizacja Apple – Serwis MacBook Gdynia

Specjalizujemy się w naprawie praktycznie każdej usterki sprzętu firmy Apple. Serwis Apple takich urządzeń jak iMac, MacBook Air Pro, Mac, Mac mini, Mac Pro to nasza specjalność wpisana w DNA. Do każdej naprawy MacBook’a podchodzimy z dbałością o detale. Czerpiemy z ogólnopolskiego doświadczenia 15-stu serwisów Apple.

Masz wybór – sprawdzony serwis MacBook

Większość napraw wykonujemy w 45 minut. Wierzymy, że oprócz naprawy urządzenie potrzebuje troski dlatego bez pośpiechu dopieszczamy każdy detal i czyścimy po naprawie każdy zakamarek aby przedłużyć życie urządzenia ile to jest możliwe. Jako nieliczni w Serwis MacBook Gdynia dajemy klientowi możliwość wyboru jakości części wykorzystywanych do naprawy. Bardzo uczciwie podchodzimy do komunikacji na temat wykorzystanych części. Większość serwisów twierdzi, że montuje zawsze części najwyższej jakości takie same jak na 1 montaż co często jest po prostu kłamstwem. W naszych serwisach Serwis MacBook Gdynia klient ma możliwość wyboru jakości części i w konsekwencji wpływu na cenę naprawy. Umów się na bezpłatną diagnozę.

Nasza misja? Uśmiech na Twoje twarzy

Wiemy, że uszkodzenie Twojego sprzętu Apple wiążę się ze dużym stresem. Zdajemy sobie sprawę, że dla Ciebie Twój iPhone, MacBook to nie jest bateria, korpus, ekran czy gniazdo ładowania. Są to wspomnienia, zdjęcia bliskich,  niezapomniane chwile, ważne dokumenty, niezapomniane rozmowy, kontakt z rodziną, rozrywka. Dlatego otaczamy troską Ciebie i Twoje urządzenie i na każdym etapie interakcji z naszym serwisem otrzymujesz informacje o statusie naprawy. Dokładamy wszelkich starań aby cała operacja odbyła się szybko, aby Twoje dane były bezpieczne.

MAPA DOJAZDUUMÓW SIĘ NA WIZYTĘZADZWOŃ TERAZ

CENNIK cząstkowy

Usługi Serwis MacBook Gdynia

MacBook Air 13″ A1369 – A1466 (2010-2017)

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 500 – 1200 zł
  • Wymiana klawiatury 300 – 400 zł
  • Wymiana baterii do 2012 – 400 zł, powyżej 2012 – 450 zł. 
  • Wymiana gładzika 400 zł
  • Wymiana dysku SSD
 • MacBook Air 11″ A1370 – A1465 2010-2017

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 400 – 1000 zł
  • Wymiana klawiatury 300 – 400 zł
  • Wymiana baterii 350 – 450 zł
  • Wymiana gładzika 400 zł
  • Wymiana dysku SSD
 • MacBook 12″ A1534 2015-2017

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 1000 – 2000 zł
  • Wymiana klawiatury – klawiatura niewymienna konieczna wymiana topcase 
  • Wymiana baterii 650 zł
  • Wymiana gładzika 400 – 500 zł
  • Wymiana dysku SSD
 • MacBook Pro 13″ A1278 – 2008-2012

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 250 – 650 zł
  • Wymiana klawiatury 400 zł 
  • Wymiana baterii 250-300 zł  w zależności od rocznika
  • Wymiana gładzika 300 zł
 • MacBook Pro 13″ A1425  2012 – 2013

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 500 – 1200 zł
  • Wymiana klawiatury 450 zł
  • Wymiana baterii 550 zł
  • Wymiana gładzika 400 zł
  • Usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej 299 zł

 • MacBook Pro 13″ A1502  2013-2015

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 600 – 1200 zł
  • Wymiana klawiatury 450 zł
  • Wymiana baterii 550 zł
  • Wymiana gładzika 400zł
  • Usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej 299 zł
 • MacBook Pro 13 A1706-A1706

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 1200 – 1300 zł
  • Inne wymiany ustalane indywidualnie – dostępność części
  • Usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej 299 zł
 • MacBook Pro 15 A1286

  • wadliwe układy graficzne – ceny po konsultacji
  • Usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej 299 zł
 • MacBook Pro 13 A1398 – 2012-2015

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 800 – 1500 zł
  • Wymiana klawiatury 500 zł
  • Wymiana baterii 550 zł
  • Wymiana gładzika 400 zł (2012-2014)
  • Wymiana gładzika 500 zł (2015)
  • Usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej 299 zł
 • MacBook Pro 15 A1707

  • Naprawa lub wymiana płyty głównej 1200 – 3000 zł
  • Usunięcie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej 399 zł

 

 • MacBook Pro 17 A1297

  •  ceny do konsultacji

Akcesoria MacBook Gdynia

W naszych salonach zakupisz akcesoria premium. Szkła ochronne i etui JCPAL. Kable Lighning SyncWire dla iPhone, iPad, Mac. Ładowarki do ultra szybkiego ładowania 18W iPhone z certyfikatem MFi – teraz naładujesz Twojego iPhone’a w 30 minut do 50%! Power banki, odkurzacze, czajniki, szczoteczki soniczne, suszarki, lampi nocny firmy Xiaomi marek w ekosystemie Xiaomi jak Soocas.

About MacBook Repair Gdynia

We repair all Apple devices  iMac MacBook Mac. We speak english. Fast service 45 minutes battery oraz screen fix. Contact us.

System rezerwacji online 24/7

 

Jako nieliczni prowadzimy system rezerwacji zleceń serwisowych i profesjonalne Biuro Obsługi Klienta. Zanim dotrzesz pod adres umów się na konkretny termin telefonicznie lub przez www.zbitaszybka.pl/rezerwacje . Zaoszczędzisz masę czasu. Będziesz obsłużony bez kolejki. Usługę naprawy wykonasz nawet w 30 minut. Klienci bez rezerwacji terminu muszą być przygotowani na dłuższy czas przyjęcia na serwis a nawet brak takiej możliwości.

| Serwis MacBook Gdynia |

Tagi

#serwisappletrójmiasto #ApplenaprawaGdynia #AppleserwisGdynia #macbateria  #dobryserwismac #doświadczeniemacbook #dyskSSDmacbook #Gdyniaserwismacbook #imacserwis #imacniedziała #zalanaklawiaturamacbook #macmini #macmininiedziała #macbookair #macbookairgdansk #matryca #macbook #rozlana #uszkodzona #najlpeszy #serwis #imac #iurzadzenie #pogwarancyjny #gwarancyjny #popsuty #macOS #problemy #ram #uszkodzony #wadliwy #serwislaptopów #laptop #apple #zepsuty #spuchnięta #bateria