Serwis MacBook Rzeszów ZbitaSzybka.pl – profesjonalna naprawa Twojego komputera!

0
(0)

Od kilku lat prowadzimy naszego salony z pasją do elektroniki, w szczególności produktów firmy Apple. Jako zgrany zespół wprowadzamy nowe standardy obsługi klienta jak i samej naprawy, a wszystko po to, by nasz klient był zadowolony. W każdym z salonów prezentujemy ten sam, wysoki i profesjonalny poziom naprawy i obsługi klienta.

Jesteśmy tu z pasji

Naszą najważniejszą zasadą jest dbanie o naszego klienta we wszystkich możliwych wymiarach. Jest to możliwe dzięki naszej wykwalifikowanej obsłudze jak również profesjonalnym pracownikom sekcji serwisowej. Przyczynił się do tego specjalny program rekrutacji, który składa się z 4 etapów. Następnie nowy pracownik przechodzi 3 miesięczne szkolenie (praktyczne i teoretyczne) pod okiem doświadczonego serwisanta.

Wszystko po to, by MacBook został naprawiony zgodnie z wytycznymi Apple, a nasz klient był zadowolony z wykonanej usługi. To, co nas wyróżnia to wspólna pasja do pięknych urządzeń z logo nadgryzionego jabłka. Dowodem tego są pozytywne opinie wielu klientów (np. na naszym profilu FB) jak również relacje z naszego instagramowego profilu – link na samym dole).

Dobrze wiemy jak wiele znaczą dla Was komputery od Apple. Dla jednych jest to narzędzie do miłego spędzania czasu, dla drugich nieodzowny element projektów zaliczeniowych i sesji. Inni natomiast zarabiają dzięki nim pieniądze, dlatego po każdej wykonanej naprawie testujemy urządzenie pod kątem ewentualnych wad.

Serwis MacBook Rzeszów – przyjdź i sam się przekonaj

Chcielibyśmy przedstawić kilka pracy naprawczych, które były realizowane m.in. w Serwis MacBook Rzeszów. Pamiętaj, że u nas zawsze będziesz przyjęty w godnych warunkach (na siedząco), z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Jak dojechać do Serwis MacBook Rzeszów ZbitaSzybka.pl

Nasz punkt znajduje się w bardzo przyjaznym miejscu. Niedaleko znajduje się Wieża Zegarowa Kościoła Farnego czy Plac Cichociemnych. Poniżej zamieszczamy mapkę dojazdu, zewnętrzne zdjęcie lokalu jak również godziny otwarcia i bezpośredni kontakt do obsługi salonu.

Jak dojechać? –> TUTAJ


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Oceń tę stronę

Oceń ten post | usługę | urządzenie

Średnia opinia 0 / 5. Ilość głosów 0

Bądź pierwszy

Jeżeli masz pozytywną opinię

Wpadnij do nas na social media dużo się dziej

Bardzo nam przykro

Pomóż nam poprawić ten wpis

Powiedz proszę co możemy poprawić

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *