SZYBA ANTYPAPILARNA – INSTRUKCJA MONTAŻU APLIKACJI – szybka hartowana ochronna od ZbitaSzybka.pl

Oceń stronę
[Ocen: 284 Średnia: 4.9]

SZYBA ANTYPAPILARNA

INSTRUKCJA MONTAŻU | INSTRUKCJA APLIKACJI

 

JEŻELI CZYTASZ TEN TEKST – ZAPEWNE TRZYMASZ W DŁONIACH NASZ WYJĄTKOWY PRODUKT O TAJEMNICZEJ NAZWIE SZYBA ANTYPAPILARNA. W TYM MIEJSCU CHCEMY CI POWIEDZIEĆ, ŻE BARDZO DOCENIAMY TWÓJ ZAKUP I DZIĘKUJEMY CI SERDECZNIE.

Szyba antypapilarna to wyjątkowe szkło hartowane dla iPhone 14 Pro i pozostałych modeli, o którym marzyliśmy od lat. Pracowaliśmy nad nim od 2020 roku. Bazuje na wieloletnich doświadczeniach ZbitaSzybka.pl. Przez 8 lat obsłużyliśmy ponad 300 tysięcy klientów w naszych salonach w całej Polsce – to pozwoliło nam zbadać Wasze prawdziwe potrzeby.

Najważniejszą cechą SZYBY ANTYPAPILARNEJ są tak zwane POWŁOKI ANTYPAPILARNE. To jest nasza nazwa nie występująca w słowniku – obejmuje trzy powłoki, które umieszczone są na powierzchni SZYBY ANTYPAPILARNEJ.

OLEOFOBOWA – odpychająca substancje oleiste.

HYDROFOBOWA – odpychająca substancje wodniste.

ANTYREFLEKSYJNA – odbijająca promienie słoneczne.

Powłoki OLEOFOBOWA i HYDROFOBOWA sprawiają, że komfort użytkowania iPhone’a nieważne czy to iPhone 14 Pro Max czy Xs jest o wiele wyższy. Powłoki sprawiają, że szyba nie brudzi się tak szybko a odciski palców osadzają się o wiele wolniej. Nawet jeżeli odciski palców osadzą się na SZYBIE ANTYPAPILARNEJ usunięcie ich jest proste bo nie wnikają w strukturę szkła. Z kolei powłoka ANTYREFLEKSYJNA sprawia, że treści wyświetlane na ekranie są o wiele bardziej czytelne na słońcu.

SZYBA ANTYPAPILARNA

INSTRUKCJA MONTAŻU