792 11 44 44 SERWIS iPhone iPad MacBook Warszawa, Katowice, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Gdynia, Bydgoszcz, Kraków.

Pamiętaj, że dzięki rezerwacji nie stoisz w kolejce i możesz zaoszczędzić nawet 2h czasu

Zarezerwuj naprawę Book repair
Book repair -

Apple service

Show/cancel my bookings

2 repairs booked todayThe booking system is the ZbitaSzybka.pl proprietary solution. Any attempt to copy or any other violation of the copyright will be reported to the appropriate authorities.

Helpline: 792 11 44 44
ZbitaSzybka.pl Serwis iPhone i

Zbitaszybka

🍎 SerwisiPhone 💻 SerwisiPad, iPhoneRepair 🤖

Warszawa

🏙

Łódź

🛳

Kraków

🐉

Gdynia

🏖

Bydgoszcz

,

Gdańsk Wrzeszcz

,

Gdańsk Główny

,

Rzeszów

,

Katowice

,

Wrocław

Follow us on instagram

O nas

Serwisanci ZbitaSzybka.pl to ludzie z pasją do naprawy sprzętu elektronicznego. Od dziecka majsterkowicze, którzy przez lata pogłębiali swoją wiedzę aby z troską i indywidualnie podchodzić do każdego przypadku i klienta.Naszym znakiem rozpoznawczym są rękawiczki w każdym momencie interakcji z Twoim sprzętem. Wierzymy, że pozostawienie urządzenie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz w nienagannej czystości jest wyrazem szacunku dla naszych klientów. Wierzymy, że troszczenie się o urządzenie naszego klienta nawet tam gdzie jego oko nie sięga jest podwaliną do budowy długofalowych relacji opartych na zaufaniu. ZbitaSzybka.pl to firma przemyślana na każdej płaszczyźnie. Posiadamy infolinie, która pracuje 6 dni w tygodniu i obsługiwana jest przez 4 osoby aby nasi klienci mogli dodzwonić bez przeszkód. Zanim urządzenie trafi do naszego serwisu testujemy 25 funkcjonalności i opatrujemy tą diagnozę podpisanym formularzem. Zanim urządzenie opuści serwis również wykonujemy podobny formularz. Posiadamy system rezerwacji online aby nasi klienci mogli “zajrzeć” do kalendarza serwisanta w dowolnym momencie i umówić na wizytę 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Większość napraw wykonujemy w 45 minut. Wierzymy, że oprócz naprawy urządzenie potrzebuje troski dlatego bez pośpiechu dopieszczamy każdy detal i czyścimy po naprawie każdy zakamarek aby przedłużyć życie urządzenia ile to jest możliwe. Jako nieliczni dajemy klientowi możliwość wyboru jakości części wykorzystywanych do naprawo. Bardzo uczciwie podchodzimy do komunikacji na temat wykorzystanych części. Większość serwisów twierdzi, że montuje zawsze części najwyższej jakości takie same jak na 1 montaż co często jest po prostu kłamstwem. W naszych serwisach klient ma możliwość wyboru jakości części i w konsekwencji wpływ na cenę naprawy.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w naprawie praktycznie każdej usterki sprzętu firmy Apple. Serwis Apple takich urządzeń jak iPhone, iPad, iPod, iMac, MacBook Air / Pro, Mac, Mac mini, Mac Pro Apple Watch to nasza specjalność wpisana w DNA. W każdym z powyższych urządzeń naprawiamy:

ZbitaSzybka

ZbitaSzybka to sieć skupiająca pasjonatów serwisowania urządzeń elektronicznych. Możemy poszczycić się ogólnopolskim doświadczeniem - aktualnie posiadamy 12 salonów w 9 miastach. Jak do tej pory wykonaliśmy ponad 150 tysięcy napraw sprzętu Apple. Dzięki pasji i trosce o klientów oraz ogólnopolskiemu doświadczeniu bardzo szybko wdrażamy najnowsze trendy serwisowe. Podczas serwisowania urządzeń każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego a grupa pracownicza online pozwala szybko podzielić się tą wiedzą - ta wiedza trafia do naszego zbioru procedur. Nasi klienci najbardziej cenią nas za obsługę klienta na wyjątkowym poziomie. Klienci mówią o nas: uczciwi, solidni, skrupulatni, godni zaufania, fachowi. Jesteśmy serwisem, który raz a dobrze rozprawia się z przekonaniem, że po naprawie w serwisie telefon już nigdy nie będzie działał jak nowy. Formularz kontroli jakości naprawy, który weryfikuje ponad 25 funkcjonalności urządzenia sprawia, że mamy niezwykle niski poziom reklamacji (0,8-1%) a średnia opinia wśród klientów w skali całej Polski to 4,9 na 5.

Zapraszamy 🙂