Apple potwierdziło Apple Watch Series 4 z większym wyświetlaczem?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Od kilkunastu tygodni po sieci krążą informacje jakoby Apple miało wprowadzić większy wyświetlacz w nadchodzącym zegarku czwartej generacji. Koperta miałaby posiadać ten sam rozmiar, natomiast zmianie uległby sam ekran. Wszystko to za sprawą zmniejszenia ramek okalających wyświetlacz.

Apple Watch Series 4 z oficjalnym potwierdzeniem rozmiaru?

Czy to możliwe, by firma potwierdziła wielkość urządzenia przed jego oficjalną premierą? Wskazuje na to dodana ikona Apple Watch z większym ekranem, która została dodana w becie iOS 12. Swym znaleziskiem podzielił się @JacekMistrz na Twitterze.

Pamiętajmy jednak, że podobnej ikonki gigant z Cupertino używa na swojej oficjalnej stronie, jednak da się zauważyć jedną różnicę. Mianowicie ta w iOS 12 posiada wyraźnie większy wyświetlacz. Dodatkowo wprowadzenie jej do systemu przed planowaną datą premiery nowego zegarka może być celowym zabiegiem marketingowym.

Apple Watch Series 4 – garść szczegółów

Już w marcu analityk Ming-Chi Kuo informował, że najnowszy zegarek firmy Tima Cook’a będzie wyposażony w ekran o 15% większy od swoich poprzedników. W lipcowym raporcie dodał, że mniejszy wariant będzie dysponował wyświetlaczem o wielkości 39,9 milimetrów (obecnie 38 milimetrów), a większy – 45,2 milimetry (obecnie 42 milimetry).

Kuo dodał również, że nowy smartwatch zostanie zaopatrzony w większą baterię, która pozwoli na znacznie dłuższą pracę bez konieczności ładowania. W urządzeniu znajdą się również nowe sensory, które będą miały za zadanie poprawić monitoring naszego ciała (głównie praca mięśnia sercowego).

Kiedy więc premiera?

Ming-Ci Kuo z KGI Securities sugeruje, że premiera najnowszego zegarka odbędzie się jesienią bieżącego roku. Pamiętajmy, że wszystkie poprzednie modele zostały pokazane we wrześniu – tak samo może być i w tym roku. Wrześniowa konferencja to również moment prezentacji trzech modeli iPhone’a.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *