Czy tak będzie wyglądał iPhone Xc z wyświetlaczem LCD? Znamy sugerowane ceny!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Na około 2 godziny przez oficjalną premierą nowych urządzeń Apple, do internetu dostały się rzekome zdjęcia iPhone’a z 6,1-calowym ekranem w nowych wersjach kolorystycznych. Na swoim twitterze, Ben Geskin opublikował fotografie oraz sugerowane ceny nadchodzących urządzeń.

iPhone Xc dopasowany do Twojego życia

Niedawno pisaliśmy już o nowych kolorach budżetowego iPhone’a. Teraz kolejne źródło potwierdza doniesienia o wyglądzie 6,1-calowego modelu wyposażonego w ekran LCD. To właśnie Ben Geskin na swoim Twitterze opublikował nowe zdjęcia prawdopodobnie tych samych smartfonów, co Slashleaks.

Znajdziemy tutaj nowe kadry oraz kolor biały uchwycony po raz pierwszy. Dalsza kolorystyka to: czerwień, granat oraz róż. Na zdjęciach widać również tackę na dwie karty SIM, co mogłoby niejako potwierdzać wcześniejsze informacje o modelu Dual SIM. Wcześniejsze doniesienia wspominały o tym, że są to atrapy, jedna Geskin kategorycznie temu zaprzecza. Twierdzi on, że są to prototypy premierowych modeli.

Czy takie właśnie będą ceny nowych iPhone’ów?

Dosłownie kilka godzin temu, Ben rozpalił do czerwoności atmosferę dzieląc się możliwymi cenami wszystkich trzech nadchodzących smartfonów giganta z Cupertino. Podstawowy model – 6,1-calowy iPhone Xc – w wersji 64 GB pamięci wbudowanej, będzie prawdopodobnie dostępny za 699 dolarów. Z kolei iPhone XS Max 64 GB startowałby od 999 dolarów. iPhone XS (następca modelu X) miałby zostać sprzedawany za 899 dolarów (podstawowa pojemność).

Pamiętajmy jednak, że wszystkie informacje podane przez Geskina nie zostały oficjalnie potwierdzone. Ben nie chce również podzielić się informacją, odnośnie pochodzenia powyższych informacji. Najbliższe kilkadziesiąt godzin będzie niezwykle ciężkich, jednak warto czekać na tegoroczne nowinki. A Ty – który model wybierasz?

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *