eSIM w ofercie Orange w 2018 roku. Inne sieci pracują nad jej wdrożeniem

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Wykorzystując moment prezentacji iPhone’ów z obsługą eSIM, powrócił temat wprowadzenia “kart eSIM” w naszym kraju. Wszyscy operatorzy pracują nad wspomnianą technologią, a Orange jest w obecnej chwili na pozycji lidera.

eSIM w końcu w Polsce?

Wojtek Jabczyński, rzecznik Orange, sieć, którą reprezentuje ma zamiar wprowadzić eSIM jeszcze w bieżącym roku. Wiele może wskazywać na to, że operator jest już w ostatniej fazie. Dodatkowo Orange może chcieć połączyć premierę tegorocznych iPhone’ów z wprowadzeniem wirtualnej karty.

W temacie wypowiedział się również Marcin Gruszka, który na codzień pełni funkcję Rzecznika Play. Powiedział, że firma, którą reprezentuje w obecnej chwili nie pracuje nad wspomnianą technologią. Jednocześnie podkreśla, że P4 zainteresowane jest powyższym rozwiązaniem. Jak twierdzi – jest to przyszłość w dziedzinie kart SIM.

Co z T-mobile i siecią Plus?

Jak poinformował Konrad Mróz, szef działu komunikacji zewnętrznej T-mobile, operator pracuje nad wdrożeniem eSIM. Nie wiadomo jednak jeszcze, na jakim etapie jest firma. Jest zbyt wcześnie, by podać jakikolwiek termin.

Poniżej wypowiedź sieci Plus:

Weryfikujemy technicznie oraz oceniamy biznesowo możliwość stosowania autoryzacji urządzeń bazujących na eSIM, zarówno konsumenckich jak i M2M, natomiast jest zbyt wcześnie by składać jakiekolwiek deklaracje dotyczące terminu wdrożenia tego rozwiązania

 

Źródło: Wirtualne Media

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *