iPad Pro 11″ daje się wygiąć przy użyciu bardzo małej siły

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Youtuber JerryRigEverything przeprowadził test “wyginania się” najnowszego iPad’a z serii Pro w rozmiarze 11 cali. Wyniki nie były optymistyczne, wszak tablet wygina się przy użyciu bardzo małej siły. Trochę słabo jak za sprzęt za minimum ~4000 złotych.

Słowem wstępu

Gigant z Cupertino na każdym kroku podkreśla, że jest urządzenie to wręcz magiczny kawałek szkła, który zrobi wszystko to, o co go poprosisz – w dowolny sposób rzecz jasna. Musisz tylko pamiętać, by być dla niego delikatny. iPad Pro 11 cali i wytrzymałość zecydowanie nie idą ze sobą w parze.

Jerry wpadł na pomysł, by sprawdzić wytrzymałość najnowszego urządzenia Apple. Przetestował je pod względem odporności na wyginanie czy pękanie. Zmierzono minimalną siłę, której potrzeba, by iPad Pro 11 cali rozpadł się na kawałki. Podczas testu zaobserwowano również ciekawą rzecz związaną ze szkłem szafirowym, które ochrania tylny obiektyw. Mianowicie bardzo łatwo można go zarysować (dochodzi do 6 poziomu jak zwykłe szkło…).

Test wyginania iPad’a Pro 11″ – zdjęcia

 

Źródło&Foto: JerryRigEverything

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *