iPhone 7 przecieki! Jak będzie wyglądał iPhone 7? Czy naprawa iPhone 7 będzie możliwa?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Premiera iPhone 7 zbliża się wielkimi krokami.

 

iPhone 7 Plus

Czy tak będzie wyglądał iPhone 7?

Czy tak będzie wyglądał iPhone 7?

 

Czy będzie to rewolucja, czy jak wszystko na to wskazuje ewolucja?

Apple dopracowuje swojego flagowca od wielu lat. iPhone 6s ze wzmocnionym korpusem i nowymi “ficzerami” dla wielu jest bliski ideału. Innym jeszcze wiele brakuje, dlatego przesiadają się na modele konkurencji takie jak Samsung S7.

iPhone 7 korpus

Nie Wam jak Wy ale według nas iPhone coraz bardziej przypomina wyglądem iPod Touch.

iPod Touch Złoty

(źródło zdjęcia imore)

Design – Anteny w iPhone 7

Obserwując przecieki tym razem Apple bardzo zachowawczo podchodzi do design’u nowego iPhona’a.

Może i dobrze…

Korpus znany z iPhone 6s pasuje do całej linii produktowej i diametralne zmiany byłyby zaskakujące.

macbook air unobody obudowa

Apple od początku dąży do tego aby korpus iPhone’a był wykonany w technologii Unibody: czyli z 1 kawałka aluminium, jak w przypadku Macbook’ów.

 

iPhone 2G 1 iPhone

(pierwszy iPhone model 2G miał aspiracje do obudowy unibody, niestety “okropna” plastikowa osłona anten wszystko zniweczyła.)

 

 

iPhone 7 korpus przeciek

Na przeszkodzie stoją anteny i ich następstwa w budowie korpusu. Korpus iPhone’a nie może być wykonany z jednego kawałka aluminium ponieważ miałoby to druzgocący wpływ na zasięg GSM itd. Dlatego począwszy od iPhone 5 korpus wykonywany jest tak naprawdę z kilku elementów i gołym okiem można dostrzec nieestetyczne “łączniki”.

iPhone 5 korpus

 

W iPhone 6 i 6s “łączniki” są jeszcze bardziej zauważalne.

iPhone 6 korpus

Oprócz design’u “łączniki” te mają ogromny wpływ na zachowanie się korpusu podczas upadku i najwięcej uszkodzeń pojawia się właśnie w tych newralgicznych miejscach.

Według przecieków w iPhone 7 “łączniki” elementów korpusu zostały przesunięte w kierunku krawędzi aby były praktycznie niewidoczne (ale nadal są). Począwszy od 1 modelu element anten wywierał bardzo duży wpływ na design tego urządzenia tak jest i tym razem.

Napiszcie w komentarzach na fb czy w ogóle dostrzegacie wspomniane “łączniki” i czy Wam przeszkadzają?

Aparat w iPhone 7

iPhone 7 Plus podwójny aparat

 

Kolejną nowością jest “większa” kamera. W przypadku iPhone 7 Plus podobno ma to być kamera podwójna. iPhone robi naprawdę świetne zdjęcia i niejednokrotnie urządzenia konkurencji mimo większej ilości pikseli itd. mu nie dorównują. Jeżeli aparat będzie jeszcze lepszy na pewno użytkownicy to docenią.Gniazdo słuchawek

Wielkie poruszenie w Internecie zrobił news o tym, że Apple wraz z iPhone 7 zrezygnuje z gniazda słuchawkowego Jack 3,5 mm (minijack). Słuchawki będą prawdopodobnie wyposażone we wtyczkę Lightning i 1 gniazdo będzie miało wiele funkcji. W miejscu gniazda słuchawkowego prawdopodobnie pojawi się 2 głośnik i od teraz iPhone będzie grał w Stereo :).

Cenna informacja dla posiadaczy słuchawek z minijack. Wszystko na to wskazuje, że na rynku będą dostępne przejściówki ze złącza Jack na Lightning i wykorzystanie zwykłych słuchawek będzie możliwe.  Internet został zalany falą krytyki w kierunku Apple, miliony klientów posiada niejednokrotnie bardzo drogie słuchawki z minijack i nie chcą się z nimi rozstawać po zmianie iPhone’a na 7-mkę.

 

iPhone 7 korpus lightning

 

iPhone 7 naprawa

iPhone 7 podświetlenie

 

Pierwsze przecieki wskazują, że podświetlenie w iPhone 7 jest bardzo podobne w konstrukcji do tego z iPhone 6s. Wszystko wskazuje na to, że technologia wyświetlacza w iPhone 7 pozostanie taka sama lub podobna i naprawa doświadczonym serwisantom nie powinna nastręczać problemów.

 

iPhone 7 Plus

 

Może nie jest to rewolucja ale my nadal jesteśmy zaślepieni “jabłkiem” i nie możemy się doczekać iPhone 7. Czy tym razem premiera w Polsce będzie równolegle co w Niemczech, UK itd.? Raczej nie, dlatego już szykujemy się na podróż do Berlina po świeżego i pachnącego iPhone 7 :). Kto jedzie z nami ręka w górę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *