iPhone X Plus na horyzoncie? Pojawiły się pierwsze zdjęcia.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

2 dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia rzekomych wyświetlaczy nowego, 6,5 calowego iPhone’a. Rzekomo mają one przedstawiać komponenty iPhone’a X w wersji Plus. Pamiętajmy, że od dłuższego czasu krążą plotki na temat 3 nowych modelach smartfonów giganta z Cupertino.

Coraz więcej spekulacji

Wspomniane wyżej zdjęcia zostały opublikowane przez jednego z użytkowników forum MacX. Rzekomo pochodzą one z linii produkcyjnej firmy LG w Wietnamie. Na jednym z nich da się zaważyć trzymany w rękach wyświetlacz, który już na pierwszy rzut oka jest zauważalnie większy, niż obecnie stosowany w modelu X.

“Notch”, tj. wcięcie u góry ekranu ma inne wymiary, co może świadczyć o tym, że inżynierom Apple udało zmniejszyć się sensory. Przerwa pomiędzy “rogami” wydaje się znacznie mniejszy, przy zauważalnie większym panelu. Dodatkowo na taśmach pod panelem dotykowym widać kod, który zgadza się z nomenklaturą stosowaną przez Apple. “46”, czyli tydzień, w którym został zaprezentowany iPhone X.

iPhone X Plus niespodzianką 2018 roku?

Na drugim zdjęciu widnieją 4 pełne modułu wraz z wyświetlaczem. Od razu da się zauważyć, że są on znacznie większe niż te, które stosowne są do produkcji obecnego flagowca ze stajni Apple. Pojawia się więc pytanie czy ów części są prawdziwe? Pamiętajmy, że pierwsze plotki na temat 3 nowych modeli na rok 2018 (w tym jeden w rozmiarze XXL) pojawiły się już we wrześniu ubiegłego roku.

To właśnie wtedy znany analityk, Ming-Chi Kuo, powiedział, że firma Tima Cook’a pokaże w tym roku 3 modele iPhone’ów: drugą generację iPhone’a X, iPhone’a X Plus i iPhone’a wyposażonego w ekran LCD o przekątnej 6,1″.

Kolejnym “potwierdzeniem” może być fakt, że pomiędzy Apple i LG (dostawca części) istnieje kontrakt, który na rok 2018 przewiduje dostawę 15-16 milionów sztuk wyświetlaczy w drugiej połowie br. To moment, w którym od lat prezentowane są nowe słuchawki amerykańskiego potentata technologicznego.

To, że zdjęcia komponentów pojawiły się kilka dni temu może jedynie wskazywać na rozpoczęcie produkcji lub małą partię przeznaczoną do testów. Wszystkiego dowiemy się jednak za 7 miesięcy podczas premiery nowych smartfonów Apple.

 

Źródło: MacX za MacRumors, Foto: 1,2

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *