Jak nagrać ekran na iPhone, iPad oraz iPod touch? | PORADNIK

Oceń stronę
[Ocen: 1 Średnia: 5]

Możliwość nagrywania ekranu dostępna jest od wersji iOS 11. Nadal jednak sporo osób nie wie o jej istnieniu lub nie umie tej funkcji obsłużyć. Poniżej krótka, zwięzła, przejrzysta instrukcja jak nagrać ekran naszego iPhone’a, iPad’a czy iPod’a touch. 

Nagrywanie ekranu – krok po kroku

  1. Najpierw musimy dodać odpowiednią opcje do naszego centrum sterowania. Aby to uczynić wchodzimy w Ustawienia->Centrum sterowania->Dostosuj narzędzia. 
  2. W tym momencie klikamy ikonkę zielonego plusika obok opcji Nagranie z ekranu
  3. Aby otworzyć Centrum sterowania przechodzimy do ekranu początkowego i przeciągamy palcem od dołu ekranu do góry. W iPhone X lub nowszym oraz iPad z iOS 12 lub nowszym przeciągamy palcem od górnego, prawego rogu do dołu ekranu. 
  4. Mocno naciskamy ikonkę nagrywania i wybieramy opcję Mikrofon
  5. W tym momencie klikamy opcję Rozpocznij nagrywanie i poczekaj na moment, w którym rozpocznie się trzysekundowe odliczanie
  6. Aby zatrzymać nagrywanie otwieramy Centrum sterowania i wciskamy czerwoną ikonkę. Możemy również kliknąć w górną, czerwoną Belkę i wybrać opcję Zatrzymaj. Poniżej ilustracja krok po kroku. 

Podsumowanie

Jak sami widzicie nagrywanie ekranu w naszych iUrządzeniach pracujących pod kontrolą iOS nie jest wcale takie trudne. Pamiętajcie, że wszystkie nagrania znajdziecie w aplikacji Zdjęcia. To tam możecie nimi zarządzać: wysyłać, kasować, przenosić (np. do chmury) et cetera. 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: WarszawieGdyniKrakowieBydgoszczyGdańsk GłównyRzeszowieGdańsk WrzeszczŁódźKatowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei, Samsung.
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *