Jak w iPhone zmienić tapetę? | PORADNIK

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Apple daje nam kilka możliwości ustawienie tapety, która nam się podoba. Wybierać możemy spośród obrazów oferowanych przez producenta lub naszych własnych zdjęć. 

Jak w iPhone zmienić tapetę?

  1. Na samym początku wchodzimy w Ustawienia
  2. Teraz wybieramy Tapeta->Wybierz nową tapetę
  3. Możemy wybrać spośród 4 miejsc: Dynamiczne, Fotosy, Live oraz własnych zdjęć. Pamiętajcie, że domyślne tapety (preinstalowane) zmieniają się wraz z aktualizacją systemu (na przykład z iOS 11 do iOS 12). WAŻNE: Tapety Live dostępne są od iPhone’a 6s lub nowszego
  4. Kiedy wybierzemy interesujące nas zdjęcie, mamy do wyboru dwie opcje wyświetlania – Perspektywa oraz Stopklatka. Jeśli wybierzemy pierwszą z nich, obraz będzie się delikatnie przesuwał podczas ruszania naszym telefonem. Wybranie drugiego wariantu spowoduje, że obraz na tapecie będzie statyczny. 
  5. Jeśli zdecydujemy się już na sposób wyświetlania naszej tapety ostatnim krokiem będzie przypisanie danego zdjęcia do odpowiedniego ekranu. I tak oto jedno zdjęcie możemy przypisać do: zablokowanego ekranu, ekranu początkowego lub obu ekranów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: WarszawieGdyniKrakowieBydgoszczyGdańsk GłównyRzeszowieGdańsk WrzeszczŁódźKatowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei, Samsung.
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *