Nasi klienci donoszą, że ich iPhone działa 2x szybciej po wymianie baterii.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Z internetu nadal nie znika temat celowego spowalniania urządzeń wyposażonych w starą lub zepsutą baterię przez Apple. Nie, nie są to plotki, ponieważ nasi użytkownicy potwierdzają, iż po wymianie baterii ich urządzenie stało się 2x szybsze!

Apple znowu coś sknocił?

Firma Tima Cook’a tłumaczy fakt spowalniania urządzeń tym, że chcą dać użytkownikowi jak najlepszy “user experience”, tj. jak najlepsze zoptymalizowanie sprzętowe. Dodatkowo zabieg ten ma wydłużyć żywotność samego smartfona. Chyba nie do końca udało się osiągnąć zamierzony efekt, ponieważ internet został zalany przez olbrzymi hejt pokroju: “Zwolnił Ci telefon, kup nowego Ajfona”, “Apple znów żeruje na kasie swoich fanów”.

Wraz z pojawieniem się iOS 11, gigant z Cupertino dodał specjalne łatki w oprogramowaniu dla starszych smartfonów, by te działały sprawniej ze starą lub popsutą baterią. Należy pamiętać, że za Apple ciągnie się jeszcze akcja naprawcza, która miała miejsce w 2016 roku, kiedy to posiadacze modeli 6s byli wzywani na bezpłatną wymianę baterii.

Nasi klienci potwierdzają wzrost szybkości

Jeden z klientów w naszym salonie w Gdyni oddał swojego iPhone’a 6s na wymianę baterii. Podczas odbioru swojego urządzenia powiedział nam, że przed oddaniem wynik w Geekbench (program to mierzenia szybkości smartfonów) był na średnim poziomie 2500 punktów (multi core).

Po wymianie baterii przeprowadziliśmy test w naszym salonie. Wynik był zdumiewający, ponieważ telefon przyspieszył dwukrotni, tj. osiągnął prawie 4500 punktów (multi core). Potwierdzają się więc doniesienia, jakoby prędkość naszego iPhone’a była zależna od stanu baterii, która jest w nim zamontowana.

Także pamiętajcie: jeżeli zauważyliście, że Wasze urządzenie działa zdecydowanie gorzej, niż kilka miesięcy temu, wpadnijcie do jednego z naszych 8 punktów na inspekcję i ewentualną wymianę baterii – nie tylko w iPhonie 6s!

 

Źródło: iClarified, Foto: 1

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *