Powiadomienia w iPhone X zostaną pokazane tylko właścicielowi.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

iPhone X wniesie bardzo ciekawą funkcjonalność jaką bez wątpienia jest biometria. Dzięki Face ID będziemy w stanie odblokować telefon lub zalogować się do aplikacji wyłącznie spoglądając na nasze urządzenie. Zmiany w iOS 11 spowodują, że otrzymywanie i odczytywanie wszelakich powiadomień w iPhone X będzie dużo bezpieczniejsze.

Zabezpiecz swoje powiadomienia

Jak pewnie większość z Was pamięta, we wcześniejszych wersjach iOS mieliśmy możliwość ukrycia powiadomień tylko w wybranych aplikacjach (np. Wiadomości). Od “jedenastki” mamy możliwość wybrania ukrycia treści powiadomień dla wszystkich naszych aplikacji. Robi się to w kilku tapnięciach, tj. Ustawienia->Powiadomienia->Podglądy->Gdy odblokowany.

Jeśli ustawimy powyższy tryb treść naszego powiadomienia będzie możliwa do oczytania dopiero po przyłożeniu naszego palca do Touch ID i pozytywnym zidentyfikowaniu nas jako prawowitego właściciela iPhone’a.

Powiadomienia pod okiem

Nadchodzący model X wzniesie autoryzację użytkownika na niespotykany do tej pory poziom. Chodzi oczywiście o Face ID, dzięki któremu będziemy mogli samym spojrzeniem odblokować nasze urządzenie lub odczytać powiadomienie. Dodatkowo, jeśli niepożądana osoba będzie chciała podejrzeć nasze wiadomości, ekran automatycznie się zablokuje.

Włodarze Apple zapewniają, że ich technologia jest dopracowana, mogąca pochwalić się szybkością działania, co przełoży się na natychmiastową akcję urządzenia, np. odblokowanie ekranu.

Wszystko po to, by użytkownik nie musiał specjalnie czekać na daną czynność. Słowa te będziemy mogli potwierdzić już 3 listopada, tj. dniu światowej premiery iPhone’a X.

(L-R) iPhone 8 Plus, iPhone X and iPhone 8 models are displayed during an Apple launch event in Cupertino, California, U.S. September 12, 2017. REUTERS/Stephen Lam

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata Apple lub pracy ekipy ZbitaSzybka, wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *