Samsung Galaxy S8 z dużą aktualizacją. Galaxy S6 i S7 z Samsung Experience 8.0!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Samsung zasłynął m.in. z faktu, iż bardzo ospale aktualizuje swoje urządzenia, bez względu na to czy jest to budżetowiec czy topowy smartfon. Nie obyło się bez “potknięć” podczas aktualizacji Galaxy S8 i S8 Plus do Androida 8.0 Oreo. Obecnie jednak sytuacja uległa zmianie.

Samsung dał radę

Widać, że koreański gigant wziął sobie do serca feedback płynący od użytkowników ich smartfonów. Dzięki temu posiadacze S8 i S8 Plus dostali dużą aktualizację systemową. Wypłynęła również informacja, jakoby posiadacze modeli S6 i S7 z androidem 7.0 Nougat mieli na swoim pokładzie nakładkę Samsung Experience 8.0.

Aktualizacja dla Galaxy S8 jest spora – waży 513,41 MB, która dostępna jest do pobrania bezprzewodowo, tzw. OTA (Over The Air). Jeżeli w Waszym urządzeniu nadal jej nie widzicie, zachowajcie spokój. Aktualizacje są rozsyłane partiami, dlatego niektórzy z użytkowników mogą mieć do nich odrobinę szybszy dostęp.

Starsze modele nie zostały pominięte

Na uwagę zasługuje również fakt, iż Samsung zaczął w końcu informować, kiedy będziemy mogli spodziewać się nowej aktualizacji zabezpieczeń. W najnowszej aktualizacji łatka bezpieczeństwa jest świeżą – pochodzi bowiem z 1 maja 2018 roku. W najnowszej wersji systemu znalazły się również usprawnienia związane z aplikacją Aparat jak również działaniem samego urządzenia.

Dodatkowo wyszła na jaw informacja, jakoby Galaxy S6 i S7 przeszły z nakładki TouchWiz na dużo przyjemniejszy w użytkowaniu Samsung Experience 8.0. W końcu skończy się psioczenie, że Samsungi to zacinające się urządzenia.

 

Foto: CNET

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *