Samsung się kończy? Firma przyznaje się do kiepskiej sprzedaży Galaxy S9!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ostatni czas to seria drwiących reklam ze strony firmy Samsung na temat iPhone’a. W dniu wczorajszym wszystko jednak uległo zmianie. Chodzi oczywiści o wyniki sprzedażowe koreańskiego producenta, które nie należą do najlepszych.

Samsung się kończy?

Wczoraj gigant z dalekiego wschodu oficjalnie przyznał się do kiepskiej sytuacji jednego z dwóch flagowych modeli, jeśli chodzi o smartfony. Mowa oczywiście o Samsung Galaxy S9, które sprzedaje się poniżej wcześniejszych prognoz. Na taki stan rzeczy bez wątpienia miał wpływ bardzo duży spadek zysków Samsung Mobile. W tym roku był on niż aż o 34% w porównaniu do 2017 roku.

I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż około tydzień temu koreański potentat branży technologicznej wypuścił serię reklam o S9. Nabijano się w nich z iPhone’a X – urządzenia, które bije konkurencję pod względem ilości sprzedanych sztuk.

Woził wilk razy kilka…

To naprawdę śmieszne, że korporacja, która ma tak olbrzymie doświadczenie na rynku technologicznym popadła w tak ciężką hipokryzję. Przecież takie “ruchy” w obliczu mizernej sprzedaży Galaxy S9 to wręcz irracjonalne zachowanie. Panowie i Panie w Seulu chyba nadal nie ogarniają, że firma Tima Cook’a odnosi wielkie sukcesy, ponieważ nie boi się odważnych ruchów.

Mowa tutaj chociażby o usunięciu złącza minijack czy wyprodukowania urządzenia z notchem (charakterystycznym wcięciem w górnej części ekranu). Samsung może obecnie co najwyżej bawić się w te dziecinne gierki, wszak pod względem sprzedażowym są daleko w tyle.

Trzy akty hipokryzji

https://youtu.be/FPhetlu3f2g

https://youtu.be/7trMPJNBV20

https://youtu.be/-O_MjXbX3VA

 

Źródło: Samsung

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *