Skazany na śmierć, za szmuglowanie iPhone’ów!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Jeśli kiedykolwiek przyjdzie Wam do głowy przemycić narkotyki – nie róbcie tego w pudełkach po iPhone’ach. Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) skazały niedawno pewnego mężczyznę na śmierć. Powodem tego działania były liczne opakowania po smartfonach Apple, które po brzegi były wypchane narkotykami.

Śmierć za kilka iPhone’ów

Kilka tygodni temu do sieci wyciekły nagrania z policyjnej inspekcji. Na materiale wideo widzimy jak agenci celni otwierają pudełka, z których wysypuje się kokaina. Pokazuje to skalę szmuglerskiego procederu. Opakowania zastosowane podczas przemytu ważyły blisko kilogram. Przypomnijmy, że oryginalnie zapakowany iPhone 6s waży mniej, niż pół kilograma.

Kiedy zatrzymano mężczyznę twierdził, że przenosi “smartfony” dla swojego przyjaciela. Władze miały jednak inne zdanie na ten temat. Według ich ustaleń, mężczyzna miał być tzw. mrówką, czyli osobą trudniącą się w przewożeniu narkotyków przez granicę. Później w bezpiecznym już miejscu miał je odebrać jego kolega. Mężczyźnie (na dzień dzisiejszy) nadal grozi kara śmierci.

Przemyt – zdjęcia i materiał wideo

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć jak również materiał wideo z przeszukania pakunków.

 

Źródło: Cult of Mac, Foto: Cult of Mac2

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *