Spotify w końcu dostępne na Apple Watch! Apple Music zagrożone?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Po  wielu testach, Spotify w końcu wypuściło swoją aplikację na zegarki znajdujące się w portfolio firmy Apple. Ruch ten został dostrzeżony w szczególności przez aktywnych (ruchowo, rzecz jasna) użytkowników.

Spotify w natarciu!

Przy wykorzystaniu nowej aplikacji, będziemy mogli cieszyć się dopracowaną kontrolą całej aplikacji. Dodatkowo zadbano o poprawne funkcjonowanie Spotify na naszych zegarkach. Właściciele streamingowej platformy sugerują również, że już niedługo posłuchamy naszej ulubionej muzyki/podcastów w trybie offline!

 

Jesteśmy ciekawi jak na przestrzeni najbliższych 6-ciu miesięcy będzie wyglądał “rozkład sił” pomiędzy Spofity, a Apple Music. Wydaje nam się, że pozycja tej drugiej usługi jest zagrożona, jeśli mowa o watchOS.

Najważniejsze zmiany

Smartwatche spowodowały, że wiele podstawowych czynności zaczęliśmy wykonywać bez użycia telefonu. Dla przykładu: chcąc rozpocząć trening biegowy po prostu wciskasz start na swoich smart-zegarku i biegniesz. Nie musisz już wyciągać iPhone’a, Samsunga, Xiaomi czy innego smartfona, szukać aplikacji biegowej, wchodzić w nią, ustawiać i włączać. Ot co – dwa, może trzy kliki i oddajesz się swoim pasjom.

Spotify postawiło przede wszystkim na prostotę w obsłudze swojej aplikacji. Wszystko ma być szyte na miarę potrzeb klientów – coś jak iOS u Apple (po prostu wyciągasz iPhone’a/iPad’a z pudełka, logujesz się do swojego konta i działa). Wszystkie najważniejsze funkcje dostępne są z poziomu tarczy zegarka po to, byś mógł skupić się na produktywnych aspektach swojego życia.

Tak, obecnie przy użyciu aplikacji na Apple Watch z łatwością połączymy się z głośnikiem. Jest to możliwe dzięki funkcji Spotify Connect. Od teraz będziesz DJ-em na każdej imprezie (hihi). Jeszcze o samej dostępności słów kilka. Programiści Spotify postarali się, by tak prozaiczne funkcje jak dodawanie utworu do listy ulubionych kawałków było maksymalnie nieskomplikowane. I tak oto zrobisz to przy pomocy jednego kliknięcia – w ikonę ♡.

Aplikację Spotify na Apple Watch pobierzecie w tym miejscu: Spotify

 

Źródło: iClarified

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *