Apple podąża za modą. Witaj Instagram!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu dzisiejszym firma Tima Cook’a założyła oficjalny profil w serwisie Instagram. Wszystko po to, by promować swoją kampanię reklamową o dźwięcznej nazwie “Shot on iPhone”.

Apple dla ludzi

Najważniejsze w całym wydarzeniu jest fakt, że Apple “udostępnia” swój profil użytkownikom. Na profilu (@Apple) możemy znaleźć tematyczne publikacje zdjęć, które tworzone są przez fanów marki (głównie laików fotografii).

Wszystkie fotografie wykonane są przy użyciu iPhone’ów. Warto dodać, że akcja nie posiada ograniczenia terytorialnego, dzięki temu Twoje zdjęcia mogą trafić na profil giganta z Cupertino.

Na wspomnianym profilu mamy nie uświadczyć typowych reklam, które w dzisiejszych czasach zalewają nas z każdej strony. Całość ma pokazywać możliwości fotograficzne aparatu zamontowanego w naszym urządzeniu.

Pamiętajmy, że każdy użytkownik, który swoje zdjęcia wykonuje przy pomocy iPhone’a, ma szansę na wyróżnienie. Jedyne kryterium, które trzeba spełnić to podczas publikacji w serwisie Instagram oznaczyć je tagiem #ShotonIphone.

Podsumowanie

Apple najwidoczniej zrozumiało, że tak znacząca firma powinna “być obecna” w każdym z serwisów społecznościowych. Instagram dołącza do ich grona. To również ukłon w stronę początkujących fotografów, którzy mają szansę na zaistnienie w fotograficznym świecie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *