Apple Watch Series 3 niezależny od iPhone’a! Slot na kartę SIM i nowy wygląd nadchodzą!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Apple Watch Series 3 będzie zupełnie nowym zegarkiem. Informacja ta pochodzi ze znanego raportu firmy Bloomberg. Nowy Series 3 zostanie wyposażony w moduł LTE, dzięki czemu uniezależni się od iPhone’a.

Nowoczesny punkt widzenia

Firma z Cupertino chce zmienić podejście do smart zegarków. Punktem zwrotnym ma być wprowadzenie slotu na karty SIM w nadchodzącym urządzeniu. Dzięki temu będziemy w stanie np. wykonywać połączenia telefoniczne przez zegarek, gdy nasz iPhone zostanie w samochodzie, biurze czy domu. Dołóżmy do tego AirPods i mamy ultra mobilny “smartfon”. Jeżeli wszystko się uda to kto wie – może firma Tima Cook’a stworzy nowy trend na rynku mobilnej technologii.

Wbudowana simka to możliwość strumieniowania muzyki (obecnie musi być zgrana) lub słuchania radia online. Dodatkowo będziemy mogli w szybki i prosty sposób napisać wiadomość sms do naszej kobiety/mężczyzny kiedy będziemy na przykład kończyli nasz bieg…

Tak – to wszystko bez synchronizacji z naszym telefonem i poza zasięgiem jakiejkolwiek sieci WiFi. Ot – smartfon XXI wieku na nadgarstku. Apple Watch Series 3 da nowe spojrzenie na urządzenia wearables.

Nowe. Idzie nowe

Smartwatch będzie pracował pod kontrolą watchOS 4, w którym znajdzie się wiele nowych rozwiązań. Nowa tarcza zegara z Siri, spersonalizowany program treningowy czy nowe podejście do muzyki to tylko część nowości, które zaserwuje nam gigant z Cupertino.

Warto dodać, że dostawcą chipu w omawianym urządzeniu będzie firma Intel. To wielki sukces, ponieważ od wielu lat Intel Corp. starało się o pozycję dostawcy do większej ilości urządzeń Apple…

Jest to o tyle ważne, że producent urządzeń z logo nadgryzionego jabłka od dawna stara się zmniejszyć ilość firm, z którymi współpracuje podczas produkcji swoich produktów.

Źródło: iClarified.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *