Kiedy pojawi się Apple Watch Series 3? Prawdopodobnie tej jesieni.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Jak możemy przeczytać w notatce prasowej chińskiego oddziału Economic Daily News, firma Tima Cook’a planuje premierę Apple Watch Series 3 na jesień tego roku. Niewykluczone, że zostanie on zaprezentowany wraz z nowymi modelami iPhone’a.

Wykonawca bez zmian

W przypadku poprzednich modeli zegarka Apple, bezpośrednim producentem była firma Quanta Computer (jedna z największych firm produkujących podzespoły komputerowe dla takich gigantów jak: Apple, DELL, SONY, BlackBerry, Toshiba).

Nie inaczej będzie w tym roku. Apple coraz częściej podkreśla, że stara się zmniejszyć ilość dostawców rozwiązań dla swoich sprzętów. To pokazuje jakość i profesjonalizm firmy odpowiedzialnej za budowę Apple Watch.

Warto przypomnieć, że pierwszy smart zegarek od firmy z Cupertino pojawił się w kwietniu 2015 roku. Kolejna generacja urządzenia trawiła prawie półtorej roku później – we wrześniu 2016 roku. To właśnie wtedy zostały zaprezentowane dwa warianty urządzenia: adekwatna do Series 1 i Nike+.

Jeśli przypuszczenia się potwierdzą, Series 3 pojawi się po 12 miesiącach od swojego poprzednika. Ciekawe czy firma zdecyduje się na prezentację na przykład nowego rozmiaru urządzenia.

Co w trawie piszczy

Kolejne źródła donoszą, że najnowszy smart zegarek od Apple nie przyniesie wiele nowości chociażby pod względem designu. Dla osób, które wstrzymały się z kupnem Series 1/2 i Nike+ z powodu wyglądu to zła informacja. Miejmy nadzieję, że stałość i monotoniczność w wyglądzie zostanie nadrobiona dzięki np. obsłudze kart SIM. Dzięki temu zegarek ten stałby się samowystarczalny, a używanie iMessage czy Apple Music nie wymagałoby już połączenia z iPhonem.

O zwiększeniu wydajności czy czasu pracy na jednym ładowaniu nie musimy wspominać. Wszak dzieje się tak w każdym nowym sprzęcie, nie tylko u Apple. Dochodzi również sprawa optymalizacji oprogramowania. Firma Tima Cook’a powinna dopracować finalną wersję watchOS przed prezentacją nowego modelu. Wszystko po to, by jak zapobiec nieoczekiwanym błędom oprogramowania.

 

Podsumowanie

Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na prezentację nowego urządzenia. Już teraz zapraszamy Was do pozostawienia komentarzu bezpośrednio pod artykułem lub na naszym FB: ZbitaSzybka

Źródło: MacRumors.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *