Ponoć Foxconn wypuścił próbną partię trzech modeli iPhone?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

2 dni temu Benjamin Geskin poinformował na swoim Twitterowym profilu, że Foxconn rozpoczął produkcję 3 nowych modeli iPhone’a. Informacje te otrzymał od swojego informatora, który (prawdopodobnie) pracuje na terenie wspomnianej fabryki.

Nadciąga nowe

Codziennie produkowanych jest około 200 sztuk nowych urządzeń, tj. iPhone 7s, 7s Plus i iPhone “8”. Jeśli chodzi o iPhone 8 to według doniesień nie ma żadnych opóźnień w jego produkcji. Jeśli wierzyć doniesieniom Geskina, który jest szanowaną osobą w grupie ludzi, odpowiedzialnych za przecieki w branży tech, Apple zmieni podejście do czytnika linii papilarnych. Touch ID miałby zostać umieszczony w tafli wyświetlacza.

Słowa te potwierdza m.in. niedawny materiał wydany przez redakcję Forbes. Na grafikach, które zaprezentowali, najnowsze urządzenie ma wbudowany skaner linii papilarnych w taflę wyświetlacza.

Serwis podaje również drugie rozwiązanie odnośnie wspomnianego czytnika. Miałby on się znaleźć na przedłużonym przycisku Power, który znajduje się z boku urządzenia.

Źródło: iClarified.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *