Apple Watch Series 4 z zupełnie nowym wyglądem. Lepsza bateria, większy wyświetlacz.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Odkąd pojawił się pierwszy Apple Watch, jesienią, oprócz premiery nowych iPhone’ów, gigant z Cupertino prezentuje nowe modele zegarka. Niedawno pojawiły się pierwsze doniesienia na temat nadchodzącego modelu. Autorem jest niezastąpiony analityk Ming-Chi Kuo z KGI Securities.

Nowy design

Z informacji podanych przez Kuo możemy wyczytać, że Apple Watch Series 4 będzie prezentował zupełnie nowy design. Od razu będzie można zauważyć większy wyświetlacz oraz bardziej dopracowaną baterię, która pozwoli nam na dłuższe korzystanie z urządzenia. Jeśli chodzi o sam design, analityk nie zdradza szczegółów. Warto jednak podkreślić, że nie będzie to radykalna zmiana jak ta przedstawiona jakiś czas temu w plotce (rozważanie przez Apple okrągłej tarczy zegara).

Kuo nie jest przekonany do powyższych doniesień – nie uważa, by Ive posunął się do tak drastycznych zmian w wyglądzie zegarka. Twierdzi natomiast, że wyświetlacz będzie około 15% większy, niż w obecnie dostępnych modelach (o przekątnej 38 milimetry i 42 milimetry). Nie jest wiadome czy zwiększy się całe urządzenie czy jedynie zmniejszą się ramki okalające wyświetlacz.

Dokładność pomiarów

Nowy model to nie tylko zmiany wizualne. Jak donoszą informatorzy, Apple Watch Series 4 ma być wyposażony w dużo lepszą baterię, co pozwoli na dłuższe korzystanie z urządzenia. Warto jednak zauważyć, że brak zmniejszenia innych podzespołów będzie skutkował powiększeniem się całego zegarka.  Wynika to z faktu, iż w Series 3 nie ma praktycznie miejsca na montaż większego ogniwa.

 

Analityk z KGI Securities twierdzi również, że nowy zegarek zostanie wyposażony w dodatkowe (i prawdopodobnie ulepszone) sensory, które będą odpowiedzialne za monitorowanie naszego zdrowia. Wszystko po to, by jeszcze dokładniej badać nasze zdrowotne “wzloty i upadki”, a w razie potrzeby powiadomić nas na przykład o zbliżającym się zawale.

Kiedy możemy spodziewać się Apple Watch Series 4?

Ming-Chi Kuo twierdzi, że premiera nowego Apple Watch odbędzie się jesienią – wtedy też prezentowane będą tegoroczne iPhone’y. Potwierdzać to może niejako fakt, iż wszystkie dotychczasowe modele zegarka zostały zaprezentowane we wrześniu. Firma słynie z tego, że stara się prezentować swoje urządzenia w tych samych miesiącach.

A Wy – czekacie na nowy model? Czy może na obniżkę cen Series 3 lub posiadacie Series 1 i nie potrzebujecie zmiany? Na Wasze opinie czekamy w komentarzach.

 

Źródło: 9To5Mac, Foto: Benjamin Geskin

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *