Apple Watch ULTRA jak wygląda na żywo realne ZDJĘCIA nowego zegarka FOTO RECENZJA CENA

Oceń stronę
[Ocen: 5 Średnia: 4.8]

Apple Watch ULTRA jak wygląda na żywo

Apple Watch ULTRA to najnowszy zegarek od firmy Apple do zadań specjalnych. Pomimo wysokiej ceny 4799 PLN na dzień premiery zbiera bardzo dobre opinie.

W Internecie jest dużo zdjęć z prezentacji ale brakuje tych realnych zrobionych przez zwykłych użytkowników. Tak się składa, że w ZbitaSzybka.pl mamy nową opcję wynajmu sprzętu na firmę zamiast kupowania na własność i wynajęliśmy Apple Watch ULTRA z opaską ALPINE  w kolorze zielonym. Dodatkowo dokupiliśmy pasek ALPINE Pomarańczowy oraz księżycowa poświata.

Apple Watch ULTRA Opaska Alpine w kolorze zielonym autor zdjęcia ZbitaSzybka.pl

 

 

Koperta Apple Watch ULTRA wyszła tylko w jednej wersji kolorystycznej z tytanu oraz rozmiarze 49mm.

Dodatkowo zamówiliśmy Opaska Trail w kolorze niebieskim/szarym, Opaska Trail w kolorze żółtym/beżowym oraz Opaskę Trail w kolorze czarnym/szarym. Będziemy rozbudowywać ten wpis i dorzucać kolejne zdjęcia.

 

 

Apple Watch ULTRA Opaska Alpine w kolorze zielonym autor zdjęcia ZbitaSzybka.pl

Nam osobiście najbardziej podoba się Pasek Ocean w kolorze żółtym ale inne kolory też są świetne. Pasek Ocean w kolorze północy jest bardziej stonowany. Pasek Ocean w kolorze białym nie rzuca się aż tak w oczy jak żółty.

Co bardzo ważne Apple Watch ULTRA jest kompatybilny z paskami i opaskami ze wszystkich innych zegarków Apple o rozmiarach 42mm, 45mm a jedną z naszych ulubionych opasek jest silikonowa w kolorze Kumkwatu.

Szybkie porównanie wizualne ULTRA vs 8 czyli Apple Watch ULTRA vs Apple Watch 8 a że 7 i 6 są bardzo podobne to też do Apple Watch 7.

Montaż folii ochronnej na Apple Watch ULTRA

 

Apple Watch ULTRA z folią od krawędzi do krawędzi zamontowaną na ekranie. Dostępna w każdym salonie ZbitaSzybka.pl z montażem w cenie.

 

Apple Watch ULTRA podczas treningu biegacza. Opaska SOLO LOOP w kolorze KUMKWAT.

Ogromną zaletą najnowszego zegarka od Apple jest płaska szyba, która sprawia, że montaż szkła ochronnego czy folii jest o wiele łatwiejszy niż chociażby w Apple Watch series 7. Sama szyba urządzenia jest szafirowa i niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mimo to jest nadal podatna na zarysowania i jeżeli lubisz estetyczny wygląd na długi czas polecamy ją zabezpieczyć.


Na zdjęciu pasek ALPINE w kolorze zielonym.


Opaska ALPINE dla Apple Watch ULTRA może mieć swoich wielbicieli bo wygląda świetnie. Pewnie leży na nadgarstku i sprawia, że nie odczuwamy żadnego dyskomfortu. Materiał jest oddychający i nawet podczas wysiłku jest bardzo wygodna. Warto jednak zwrócić uwagę, że może wymagać trochę więcej czasu podczas zakładania na nadgarstek niż chociaż opaska Solo Loop.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *