BZ WBK opublikował regulamin dotyczący usługi Apple Pay

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W ostatnim czasie wiele mówi się na temat Apple Pay w Polsce. Były spekulacje, niepotwierdzone doniesienia. W końcu przemówił sam prezes jednej z największych firm technologicznych na świecie. Kilka dni temu Tim Cook potwierdził wprowadzenie (w najbliższych miesiącach) Apple Pay do naszego kraju.

BZ WBK reguły opisało

Wszystkie doniesienia wskazywały na dwa banki, które jako pierwsze będą oferowały płatność przy wykorzystaniu systemu Apple. Mowa oczywiście o mBank i tytułowym BZ WBK. Kim byłby prawdziwy Polak, gdyby nie próbował zalogować się do usługi, zanim ta będzie oficjalnie dostępna w naszym kraju? Osobom, które próbują dodać swoja kartę do systemowego portfela

W przypadku mBanku pojawia się biały ekran (w tym miejscu będzie wyświetlany regulamin usługi). Inaczej mają się sprawy w BZ WBK, ponieważ bank przygotował szczegółowy regulamin dotyczący płatności przy użyciu Apple Pay.

Warto również przypomnieć, że kilka miesięcy temu mogliśmy usłyszeć interesujące wieści odnośnie Apple Pay w Polsce. Mianowicie Marcin Pawłowski, który pełni funkcję dyrektora obszaru marketingu detalicznego w BZ WBK przyznał, że firma prowadzi poważne rozmowy z Apple na temat wprowadzenia Apple Pay do naszego kraju.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *