CarPlay w iOS 12 umożliwi korzystanie z Google Maps, Waze czy Yanosik.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Kilka dni temu Apple zaprezentowało najnowsze wersje swoich systemów operacyjnych. Podczas prezentacji iOS nie mogło zabraknąć wzmianki na temat CarPlay. iOS 12 umożliwi korzystanie z nawigacji firm trzecich, na przykład Waze czy Google Maps.

CarPlay się rozwija

Należy pamiętać, że iOS 12 to przede wszystkim dopracowanie stabilności i responsywności systemu. Mimo wszystko gigant z Cupertino zaprezentował sporo nowości, wystarczyło tylko się dobrze wsłuchać. To właśnie najnowszy system mobilny wprowadza duże udogodnienie dla wszystkich użytkowników CarPlay.

Mowa oczywiście o możliwości instalacji aplikacji nawigacyjnych firm trzecich. Dla przykładu będziemy mogli teraz zainstalować Waze czy Google Maps. CarPlay 2 da użytkownikowi możliwość jeszcze większej personalizacji samego urządzenia. Zdecydowanie był to jeden z ważniejszych punktów podczas premiery iOS 12.

Należy pamiętać, że aktualizowanie i modernizowanie CarPlay sprawi, że grono użytkowników będzie się stale powiększać. To narzędzie, które jest dostępne jako opcja wyposażenia dodatkowego w aucie albo dedykowane urządzenie od firm trzecich, na przykład Pioneer. A Wy – korzystacie z CarPlay?


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *