Pierwsze bety systemów iOS 12, macOS 10.14 Mojave, tvOS 12 oraz watchOS 5 już dostępne!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu wczorajszym miała miejsce konferencja Apple poświęcona deweloperom. To właśnie na niej zostały zaprezentowane nowe wersje systemów operacyjnych: macOS, iOS, watchOS oraz tvOS.

Bety systemów dostępne!

Wszystkie systemy zostały specjalnie oznaczone: build 16A5288q (iOS 12), 18A293u (macOS), 16J5283n (tvOS) oraz 16R5283q (warchOS). Pamietajmy jednak, że są one dostępne wyłącznie dla deweloperów zarejestrowanych w programie Apple Developer Center.

Pamiętajcie o zrobieniu kopiuj zapasowych waszych danych zanim wygracie systemy w wersji beta. Dodatkowo pierwsze wersje oprogramowania mogą powodować problemu w sprawnym działaniu urządzenia. Nie zachęcamy więc do instalacji bet na głównych urządzeniach, z których korzystacie na codzień.

Skąd pobrać?

Systemy w zamkniętej becie możemy pobrać w tym miejscu mając przy tym odpowiednie konto deweloperskie. Jeśli nie chcecie bawić się “deweloperkę” poczekajcie chwilę, aż systemy wejdą w fazę publicznej bety. Najprawdopodobniej będą one dostępne już w lipcu bieżącego roku.

 

Foto: Apple Developer

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *