iOS 12 pozwala na dodanie dwóch twarzy w ustawieniach Face ID w iPhone X!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W iOS 11 mogliśmy dodać wyłącznie twarz jednej osoby, dzięki czemu mogliśmy odblokowywać nasze urządzenie. Nowy system wniósł spore udogodnienie. W końcu będziemy mogli dodać drugą twarz na przykład swojej dziewczyny czy chłopaka.

iOS 12 rozszerzy działanie Face ID

To właśnie dzięki funkcji „Alternate Appearance” umożliwi dodanie naszej twarzy (lub kogoś z naszych bliskich) w innej odsłonie. Mam tu na myśli inną fryzurę, charakteryzację, w której często występujemy czy „letni styl ubioru”. Jak dobrze wiemy system Face ID powinien poradzić sobie z rozpoznaniem właściciela iPhone’a X w okularach, innym zarośniętych czy specyficznym ubiorze. Mimo wszystko ponowne dodanie twarzy tego samego użytkownika tylko w nieco innej odsłonie, powinno cały proces usprawnić.

Warto jednak pamiętać o tym, że „Alternate Appearance” w iOS 12 pozwala na dodanie zupełnie różnych twarzy. To zupełnie tak jak Touch ID i dodawanie różnych palców (nie tylko faktycznego właściciela urządzenia). Dzięki temu będziemy mogli dać swobodny dostęp do urządzenia chociażby naszym partnerom czy dzieciom.

Zapewne funkcja ta została dodana ze względu na nowe iPad’y Pro, które prawdopodobnie będą wyposażone w Face ID. Dzięki temu będziemy mogli wygodniej korzystać z jednego urządzenia. Obecnie mogą być dodane dwie twarze, jednak nikt nie powiedział, że w kolejnych wersjach systemu Apple nie doda większej ilości slotów.

 

Źródło&Foto: 9To5Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *