Na czarnym rynku w Chinach już dziś kupisz ekran do iPhone’a 8 za 5000 dol.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W Chinach już dziś możesz kupić oryginalne (prawdopodobnie) części do iPhone’a 8. Na czarnym rynku dostępny jest m.in. ekran do nadchodzącego urządzenia. Warto dodać, że cena przyprawia o zawrót głowy.

Przedpremierowy ekran

Kolejny raz pracownicy firm współpracujących z Apple ulegli pokusie upublicznienia komponentów tuż przed premierą urządzeń. Tym razem na czarnym rynku technologicznym w Chinach można było spotkać wyświetlacze do nadchodzącego iPhone’a 8. Jego koszt to około 5000 dol.

Najnowsze zdjęcia potwierdzają wcześniejsze doniesienia na temat ekranu do jubileuszowego modelu. Pojawiła się również bardzo interesująca część u jego dołu. Mianowicie chodzi o silniczek haptyczny (prawdopodobnie) u dołu ekranu.

Jeżeli wszystko się potwierdzi, firma Tima Cook’a zdeklasuje konkurencje przeniesieniem skanera linii papilarny w głąb ekranu!

Geskin po raz kolejny

Znów pojawia się dobrze wszystkim znany Benjamin Geskin. Niecałe 2 dni temu na jego Twitterowym profilu pojawiło się zdjęcie płyty głównej (bez osprzętu). Potwierdza to wcześniejsze plotki, jakoby nowe “wnętrze” iPhone’a 8 zostało gruntownie przebudowane.

Jeżeli wszystkie dotychczasowe doniesienia się potwierdzą, nadchodzący flagowiec może na dobre zdominować rynek aż do kolejnej premiery urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Obecnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać do konferencji, która odbędzie się na początku września.

 

Źródło: Benjamin GeskiniClarified.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *