Huawei promowało swoje produkty podczas premiery Apple w Singapurze!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

20 września podczas premiery Apple w Singapurze, firma Huawei postanowiła zareklamować swoje produkty. Oczywiście zrobiono to w niestandardowy sposób – jak przystało na nowoczesną firmę. CNet donosi, że pracownicy dalekowschodniego giganta rozdali wśród oczekujących blisko 200 power banków o pojemności 10 tysięcy mAh.

Huawei umie w marketing

Ludzie od Huawei wchodzili między ludzi czekających w kolejce po upragnionego iPhone’a lub Apple Watch i rozdawało im power banki w specjalnych pudełkach. Widniał na nim równie ciekawy napis:

Here’s a power bank. You’ll need it. Courtesy of Huawei.
(To jest power bank. Będziesz go potrzebował. Dzięki uprzejmości Huawei.)

Dzięki temu Huawei wypromował swoją markę przed otwarciem sprzedaży jednych z najbardziej pożądanych urządzeń na świecie. Dodatkowo producent zadrwił z nowych iPhone’ów dając do zrozumienia, że kwestia pojemności baterii oraz czasu pracy na jednym ładowaniu to niezbyt mocna strona smartfonów Apple. (2658 mAh w modelu Xs, 2942 mAh w Xs Max). Wszystko to wydarzyło się przed premierą (czyżby chęć odwrócenia niektórych osób od zakupu modelu Xr, Xs oraz Xs Max?).

 

Źródło:Cnet

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *