Ikea to synonim meblowego szału. Teraz również i dźwięku!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Szwedzki potentat z branży meblarskiej wiele razy nas już zaskakiwał. Ostatni raz podczas wprowadzenia do swojej oferty mebli wyposażonych w ładowanie indukcyjne. Jeśli nie to – mogli zadziwić Was inteligentnym oświetleniem z serii Trådfri. Teraz Szwedzi weszli na zupełnie nowy rynek.

Ikea znów utrze nosa rywalom?

Kierownictwo firmy poinformowało, że do ich portfolio wchodzą głośniki z linii Eneby. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że urządzenia zostały zaprojektowane w skandynawskim stylu. To, co może się spodobać to fakt, iż urządzenia można umieścić w niemal każdym miejscu – powiesić na ścianie w kuchni, postawić na nocnym stoliku w salonie czy umieścić je na dedykowanych stojakach.

Do wyboru potencjalny kupujący będzie miał dwa rozmiary: 8-calowy oraz 12-calowy głośnik. Jeśli chodzi o mniejszy wariant to został on wyposażony w specjalny uchwyt, który ułatwia jego przenoszenie. Jeśli chodzi o wykonanie to głównym składnikiem jest tu tworzywo sztuczne.

Przód urządzenia to siatkowy panel wykonany z poliestru. W każdej chwili możemy go zdjąć i wymienić na inny. Na froncie głośnika znajdziemy również pokrętło odpowiedzialne za regulację niskich i wysokich częstotliwości.

Dalsze informację oraz cena

Każdy wariant został wyposażony w 3,5 mm wejście audio, które zostało umieszczone na tylnim panelu. Dzięki temu bez większych problemów będziemy w stanie podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku. Do jednego głośnika podłączymy aż osiem urządzeń (bezprzewodowo, oczywiście). Przejdźmy zatem do najważniejszej części – ile to wszystko będzie nas kosztować?

Za 8-calowy głośnik przyjdzie nam zapłacić 49 dolarów, 12-calowy wariant będzie sprzedawany w cenie 89 dolarów. Jeśli będziemy chcieli dokupić akcesoria: 10 dolarów zapłacimy za dedykowany stojak oraz 20 dolarów za przenośną baterię, z którą współpracuje mniejszy głośnik. W Polsce urządzenia pojawią się  najprawdopodobniej w sierpniu tego roku. Kupicie?

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *