Nowy iPhone z potrójnym obiektywem i zoom x5? Huawei już to zrobił!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Economic Daily News podało dzisiaj bardzo ciekawą informację. Mianowicie Apple w 2019 roku miałoby rzekomo wprowadzić na rynek iPhone’a z 3 tylnymi obiektywami. Dodatkowo urządzenie miałoby być wyposażone w pięciokrotny zoom, jednak informatorzy nie podali dokładnej wiadomości, o który zoom chodzi (optyczny czy cyfrowy).

Nowy iPhone z zupełnie nową optyką?

Wróćmy na chwilę do ubiegłorocznych i tegorocznych modeli. iPhone 7 Plus, 8 Plus i X zostały wyposażone w podwójny obiektyw z zoomem optycznym x2 i cyfrowym x10. Jak dobrze wiecie, mniejsze, 4,7-calowe modele zostały wyposażone wyłącznie w zoom cyfrowy x5. A teraz przejdźmy do już istniejących urządzeń wyposażonych w porządne trzy tylne obiektywy.

Z istniejących już urządzeń trzy aparaty posiada Huawei P20 Pro. Cały system prezentuje się następująco: dwa obiektywy szerokokątne 40 Mpx (przesłona f/1.8, RGB) oraz 20 Mpx (przesłona f/1.6, monochromatyczny) i teleobiektyw 8 Mpx (przesłona f/2.4), który został wyposażony w trzykrotny zoom optyczny. Zapewne przyszły iPhone poszedłby podobną drogą.

Jeszcze pół roku i poznamy prawdę

Osoby, które choć trochę śledzą poczynania amerykańskiego giganta doskonale wiedzą, że firma stawia duży nacisk na aparat. Nie bez powodu co roku stara się udoskonalać obiektywy zamontowane w nowych iPhone’ach. Już jakiś czas temu pojawiły się głosy, jakoby w tym roku pojawił się iPhone z super obiektywem.

Wiadomość ta wyszła w tamtym roku od analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo, który z dużą trafnością przepowiada kolejne poczynania firmy Tima Cook’a. Twierdził, że już w tym roku topowy model smartfona o Apple zostanie wyposażony w ultrazaawansowaną kamerę z zoomem optycznym x3. Miejmy nadzieję, że jesienią zobaczymy takiego fotograficznego “potworka”.

 

Źródło: Economic Daily News, za MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *