iOS 12 zmienia tor – mniej “wodotrysków”, większy nacisk na stabilizację, wyeliminowanie błędów i niezawodność.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ina Fred z firmy Axios podała do wiadomości publicznej informacje, jakoby Apple miało całkowicie zmienić plany dotyczące iOS 12. Mianowicie firma przełożyła na przyszły rok wprowadzenie wielu nowych funkcji. Inżynierowie mają za zadanie skupić się na stabilizacji samego systemu. Przełoży się to na większą niezawodność, eliminację błędów i podniesienie ogólnej wydajności systemu.

Pierwsze informacje

Z informacji, które upubliczniła Ina wynika, iż gigant z Cupertino przeniósł na kolejny rok takie zmiany jak: nowy wygląd CarPlay, przeprojektowany wygląd początkowego menu, poszerzenie możliwości robienia zdjęć i kręcenia wideo jak również wprowadzenie dodatkowych funkcji dla aplikacji natywnych, np. Mail, Zdrowie, Muzyka.

Należy jednak pamiętać, że w iOS 12 pojawią się nowe funkcje odpowiedzialne za rozszerzoną rzeczywistość, kontrolę rodzicielską i zdrowie użytkownika. Jak donosi Fred, wiele osób odpowiedzialnych za rozwój wspomnianego systemu mobilnego miało wiele przeciwwskazań odnośnie powyższego planu.

Swoje stanowisko argumentowali tym, że większość użytkowników jest zainteresowana coraz to nowszymi udogodnieniami, a bezpieczeństwo i ogólna niezawodność systemu schodzi na dalszy plan. Też jesteście tego zdania?

iOS 12 zaskoczy stabilnością

W internecie możemy jeszcze znaleźć informacje, jakoby włodarze firmy już 17 stycznia ogłosili zmiany dotyczące iOS 12. Podobno zostały wstrzymane wszystkie prace z wyjątkiem tych, o których amerykański gigant wspomni na WWDC 2018 (czerwiec).

Strategia jaką (podobno) przyjęła firma ma przypominać kroki poczynione przy OS X Snow Leopard. Odsunięto wtedy na bok wszelkiego rodzaju “wodotryski” skupiając się na wyeliminowaniu jak największej ilości błędów. W końcowym efekcie polepszyło to przysłowiowy “user experience”.

 

Źródło: Axios, Foto: behance.net

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *