iPad głównym powodem oszczędności w Twojej firmie?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Rozwiązania technologiczne mają za zadanie ułatwiać nam codzienne życie. Nie inaczej jest w przypadku produktów Apple. Dziś zajmiemy się iPadem, który z powodzeniem może przyczynić się do znacznej oszczędności czasu i pieniędzy w naszej firmie.

Ale o co chodzi?

Niechaj przykładem będzie wypowiedz jednego z kierowników firmy budowlanej Rogers-O’Broen z Dallas. Twierdzi on, że zastosowanie iPad’ów pozwoliło na uzyskanie oszczędności w wysokości 1,8 miliona dolarów w skali roku. To nie jedyne, co udało się uzyskać. Urządzenia Apple przyczyniły się również do zmniejszenia czasu pracy aż o 55 tysięcy godzin.

Todd Wynne podkreśla, że tablety giganta z Cupertino z łatwością rozwiązują problemy, na które w głównej mierze narażone są firmy z branży budowanej. Dobrym przykładem będą projekty budynków. Zdarzało się, że 10 osób miało ten sam plan budowy w różnych jego wersjach (na przykład jedna osoba miała plan bez naniesionych poprawek, druga w bardziej zaawansowanym stadium, trzecia stricte roboczą wersję). Rodziło to wiele problemów i komplikacji na placu budowy.

Z pomocą przyszedł iPad

Dzięki urządzeniom od Apple wszystkie plany jak i projekty budynków przechowywane są w chmurze. Pracownicy mają przez to dostęp do jednej wersji dokumentu. Kierownik podkreśla, że zakup iPad’ów przyczynił się do wyeliminowania kosztów związanych z drukowaniem, papierem, tonerami czy serwisem samych drukarek.

Przełożyło się to również na oszczędność czasu, wszak pracownicy nie musieli go marnować na ciągłym chodzeniu pomiędzy biurem, a placem budowy, by sprawdzić plany budowy, których nie można było wynieść.

Wynne wspomniał, że na samym początku zakupił urządzenia w miejscowym Apple Store – bez zniżek oraz specjalnego traktowania ze strony producenta. Wraz ze wzrostem zamawianych tabletów, poczynania Todd’a zostały zauważone przez jednego z kierowników sklepu. Między Panami wywiązała się dyskusja, która przerodziła się w piękna współpracę.

Todd został poproszony o prowadzenie spotkań, na których miałby opowiadać o wykorzystaniu iPad’ów w jego firmie. Nie wykluczone, że uzyskał również status „specjalnego klienta”, co przełożyło się na jeszcze tańszy zakup wspomnianych urządzeń. A Wy – korzystacie w codziennej pracy z tabletów Apple?

 

Źródło: 9To5Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *