iPad Pro (2018) z Face ID – znamy jego prawdopodobny wygląd!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Już w przyszłym tygodniu Apple prezentuje najnowsze urządzenia, w tym nowe iPad’y z serii Pro. Przedpremierowy czas i tym razem nie mógł być inny – do internetu wyciekły rendery przedstawiające sugerowany wygląd nadchodzących tabletów. Bazą do ich powstania były zebrane do tej pory doniesienia od jednego z blogerów.

iPad Pro z Face ID zdominuje rynek

W tym roku 12,9-calowy iPad Pro ma zdominować swoją konkurencję zupełnie nowym wyświetlaczem – będzie wyposażony w wąskie ramki okalające cały ekran. Kolejne nowości to: cztery głośniki, brak wejścia 3,5 mm mini-jack, wystający obiektyw tylnego aparatu czy zmiana położenia złącza Smart Connector, przez co podłączymy do niego klawiaturę jedynie w pozycji pionowej. Spowodowane jest to sposobem funkcjonowania Face ID – nie może ono funkcjonować w pozycji horyzontalnej. Trzeba będzie więc uzbroić się w zupełnie nowe klawiatury, ponieważ stare nie będą kompatybilne.

Jeśli mowa zaś o “wnętrznościach”, motorem napędowym ma być zupełnie nowy chip A12X, który będzie wspomagany przez 4 GB pamięci RAM. Pojemność na dane w tym roku będzie sięgać maksymalnie 512 GB, a za przekazywanie nam treści najwyższej jakości będzie odpowiadał wyświetlacz True Tone IPS LCD  (obsługujący zmienną częstotliwość). Apple Pencil nadal będzie nieodzowną częścią “Pro”, a całe urządzenie zostanie zmniejszone, przy zachowaniu tej samej powierzchni roboczej.

Garść zdjęć

Zapewne większość z Was interesuje cena tegorocznego iPad’a Pro wyposażonego w Face ID. Mówi się, że podstawowy model (10,5″) może startować z pułapu 749 dolarów, natomiast większy model – 899 dolarów. Byłby to wzrost cen iPad’ów z serii Pro o około 100 dolarów. Poniżej prezentujemy kilka ujęć najnowszej wizualizacji tegorocznego tabletu.

Źródło: MySmartPrice

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *