iPhone 9 będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W przyszłą środę firma Tima Cook’a zaprezentuje najnowsze iPhone’y (i nie tylko). Do sieci wyciekły już grafiki przedstawiające nadchodzącego iPhone’a 9 w ciekawych wersjach kolorystycznych.

iPhone 9 mistrzem personalizacji

Należy pamiętać, że poniższe zdjęcia mogą być zwykłym fotomontażem. Jeśli jednak się potwierdzą, klienci chcący zakupić iPhone’a 9 będą mieli do wyboru aż 5 wersji kolorystycznych: gwiezdną szarość, róż, czerwień, soczysta pomarańcza oraz kobalt. Możliwa jest również dostępność modelu z białym tyłem.

Jeszcze szybka notka na temat tego, co znajdziemy w zestawie wraz z urządzeniem. Właściciel prócz smartfona otrzyma (prawdopodobnie) 18-watową ładowarkę z wejściem USB-C, przewód Lightning/USB-C, słuchawki EarPods ze złączem Lightning. O prawdziwości powyższych zdjęć przekonamy się już w środę 12 września o godzinie 19:00.

 

Źródło: SlashLeaks

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *