iPhone 11 Hard Reset | Jak wykonać twardy reset w iPhone 11 / Pro / Max

Oceń stronę
[Ocen: 2 Średnia: 4.5]

iPhone 11 Hard Reset

Oto jak wymusić ponowne uruchomienie lub twardy reset / ponowne uruchomienie iPhone’a 11, iPhone’a 11 Pro, a nawet iPhone’a 11 Pro Max.

iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max są już w sprzedaży po miesiącach spekulacji i tygodniu zamówień w przedsprzedaży. Jeśli konfigurujesz swój nowy telefon po raz pierwszy, gratulacje! Jest wiele do nauczenia się, zwłaszcza jeśli korzystasz z iPhone’a 7 lub iPhone’a 8. Lub nawet starszych!

Jedną z rzeczy, które mogą sprawić Ci trochę zamieszania dzięki brakowi przycisku Home, jest metoda wymuszenia ponownego uruchomienia lub twardego restartu iPhone’a.

To tylko jedna z rzeczy, które zmieniły się wraz z przejściem na iPhone’a z pełnym ekranem. Ale nie martw się, przejdziemy przez to, co musisz zrobić. I to jest całkiem proste.

iPhone 11 / Pro / Max Hard Reset

1. Naciśnij, a następnie zwolnij przycisk zwiększania głośności.

2. Teraz naciśnij i zwolnij przycisk zmniejszania głośności.

3. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny (power po prawej) na iPhonie. Gdy zobaczysz monit Przesuń, aby wyłączyć, zignoruj go i przytrzymaj przycisk boczny / zasilania.

W końcu zobaczysz logo Apple, w którym to momencie trwa restart.

Hard reset nie kasuje danych, ale pamiętaj, że sytuacje wyjątkowe się zdarzają i wykonujesz go na własną odpowiedzialność. Operacja twardego resetu może przyspieszyć iPhone’a lub rozwiązać drobne problemy ze stabilnością iOS’a.

Jeżeli Hard Reset nie rozwiązał Twojego problemu zapraszamy na darmową diagnozę do jednego z naszych kilkunastu salonów.

Mamy nadzieję, że nie będziesz musiał tego zbyt często używać, jeśli w ogóle. Ale to dobre narzędzie na wypadek, gdyby aplikacje się zawiesiły lub iOS po prostu odmawia posłuszeństwa.

iPhone 11 Hard Reset

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *