Tryb DFU iPhone 11 | Jak wejść w tryb DFU iPhone 11 | Pro | Max

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Tryb DFU iPhone 11

Jak wejść w tryb DFU iPhone 11 | Pro | Max

Oto przewodnik krok po kroku, jak prawidłowo wejść w tryb DFU na telefonie iPhone 11, iPhone 11 Pro lub iPhone 11 Pro Max.

Niestety żaden iPhone nie jest idealny, więc jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której wymagany jest tryb DFU, oto jak wprowadzić go za pomocą iPhone’a 11 lub iPhone’a 11 Pro.

Jest mało prawdopodobne, że musisz wejść w tryb DFU lub tryb aktualizacji oprogramowania urządzenia. Ale może się tak zdarzyć, zwłaszcza jeśli musisz całkowicie zresetować iPhone’a lub zainstalować nową aktualizację oprogramowania. Jest to przydatna metoda rozwiązywania problemów, jeśli coś naprawdę się nie udaje, ale nie będziesz robił tego co tydzień. Jeśli to jest dla ciebie zbyt skomplikowane lepiej skontaktuj się z nami i umów się na wizytę.

UWAGA – odtworzenie iPhone w trybie DFU kasuje wszystkie dane!

Tryb DFU iPhone 11

Aby wejść w tryb, potrzebujesz urządzenia, komputera i oczywiście kabla Lightning. Zakładając, że wszystkie te wymagania są spełnione, zacznijmy.

Krok 1: Najpierw upewnij się, że iPhone jest podłączony do komputera i działa iTunes.

Krok 2: Wyłącz iPhone’a, jeśli jest włączony.

Krok 3: Naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny przez trzy sekundy. Gdy zobaczysz logo Apple, naciśnij też i przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności. Przytrzymaj oba przyciski przez co najmniej dziesięć sekund.

Krok 4: Logo Apple zniknie i możesz zwolnić przycisk boczny. Przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności przez kolejne pięć sekund.

Krok 5: iTunes powinien teraz wyświetlić alert, aby potwierdzić, że urządzenie znajduje się w trybie odzyskiwania. Ekran w telefonie iPhone pozostanie czarny.

A teraz gotowe. Twój iPhone jest w trybie DFU i możesz go wyzerować i zaktualizować za pomocą iTunes. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *