iPhone 5s z możliwością aktualizacji do iOS12?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Czas płynie coraz szybciej, postęp technologiczny jest nieunikniony. I tak oto kultowy już iPhone 5s ma 4,5 roku. To wciąż bardzo dobre urządzenie (patrząc na jego wiek, oczywiście), więc wielu użytkowników powinna ucieszyć informacja o planowanym wsparciu do iOS 12. Wskazuje na to pewien zapis.

iPhone 5s z najnowszym systemem? Byłoby nie lada zdziwienie.

Mowa oczywiście o kodzie WebKit (silnik przeglądarki internetowej Safari), w którym odkryto wzmianki na temat iPhone’a 5s i możliwej instalacji iOS 12. Byłaby to super wiadomość dla użytkowników tego modelu, jednak nie wiadomo jeszcze czy chodziło o wczesną wersję alfa systemy, czy o wersję finalną. Ta bowiem pojawi się już we wrześniu.

Dodatkowo należy pamiętać, że wspomniany wyżej model to pierwszy smartfon do Apple, w którym zastosowano 64-bitowy procesor. To również pierwszy smartfon, w którym zdecydowano się na montaż koprocesora ruchu oraz czytnika linii papilarnych (Touch ID). Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, że 5s dostanie iOS 12 jest procesor wykonany w nowej architekturze. Niby czemu?

To bardzo proste – Apple odchodzi o 32-bitowych aplikacji, które nadal istnieją (licznie) w App Store. Pamiętajmy również, że iOS 12 jak rownież systemy na inne urządzenia (watchOS, macOS czy tvOS) mają stawiać przede wszystkim na optymalizację i poprawę błędów. Byłoby to więc dodatkowym “wsparciem” dla iPhone’a 5s.

 

Źródło: MacGeneration

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *