iPhone 8, którego każdy Ci pozazdrości!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Nie ma co ukrywać – iPhone 8 dzięki cieniutkim ramkom otaczającym ekran będzie prezentował się idealnie. Nasuwa się wręcz pytanie o wygląd smartfona w etui. Z odpowiedzią przyszły dwie firmy produkujące akcesoria do urządzeń amerykańskiego giganta.

Premiera za rogiem

Jeszcze miesiąc pozostał do premiery urządzeń, ale większość z parametrów nowego iPhone’a jest nam znana. Wszystko dzięki portalom zajmującym się przeciekami jak również samym pracownikom np. Foxconn, którzy byli tak dobrzy i udostępnili nam zdjęcia.

Ekipa z MacRumors dostała atrapy ósemki i obudowy, dzięki czemu mogli stworzyć film prezentujący wygląd nadchodzącego flagowca w różnego rodzaju etui. Aspekt estetyczny jest ważny, jeśli na sprzęt wydajemy grube tysiące. Dzięki temu będziemy mieli pogląd w jaki typ etui celować.

Yesgo i Olixar jako pierwsi z produktami dla iPhone 8

Szerokie spektrum case’ów, które dotarły do redaktorów były zapewnione przez dwie firmy: Yesgo i Olixar. Ich produkty wykonane są z należytą starannością, przystosowane do nowego kształtu urządzenia.

Producenci nie zapomnieli o wydłużenia wcięcia dla nowego przycisku Home, podwójnym wcięciu na tylny aparat czy przystosowania dołu obudowy do głośników i portu Lightning urządzenia.

Miłośnicy odkrytego “jabłuszka” również znajdą coś dla siebie, wszak Yesgo i Olixar oferują również takie modele. Warto wspomnieć, że Apple w tym roku zaprojektował urządzenie ze szklanym tyłem. Wszystko po to, by umożliwić klientom bezprzewodowe ładowanie. Producenci zapewniają, że w ich produktach ów ładowanie nie będzie zakłócone.

Nigdy nie możemy być pewni

Ani my, ani ekipa z MacRumors, nie możemy być pewni czy przedstawione na zdjęciach i filmach atrapy iPhone’a 8 w stu procentach przedstawiają rzeczywisty obraz nadchodzącego urządzenia. Podkreślmy jednak, że z kilku źródłem wyciekły informacje pokrywające się z przypuszczalnym wyglądem smartfona.

Wszystko za sprawą wycieków części, które zostaną użyte do produkcji flagowca, wyciekowi z software’u HomePod, danym fabrycznym czy rysunkom CAD. Dzięki temu możemy przypuszczać, że Olixar i Yesgo postępują dobrze, inwestując w atrapy i produkcję etui.

Zostać jedną z pierwszych firm, która przed premierą będzie oferować pełne portfolio pokrowców na jeden z najbardziej wyczekiwanych telefonów w 2017 roku to jak wygrać w Lotto…

 

Źródło: MacRumors.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *