iPhone SE 2 z zupełnie nowym wyglądem. Szklane plecy, indukcyjne ładowanie o tylko początek nowości!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Do tej pory dochodziły do nas plotki, jakoby druga wersja modelu SE miała ukazać się w pierwszej połowie 2018 roku. W internecie mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych projektów, które przypadły potencjalnym właścicielom do gustu. Dziś dostaliśmy zastrzyk informacji z (podobno) pewnego źródła odnośnie wyglądu i funkcji iPhone’a SE drugiej generacji.

Plotki o iPhone SE 2 w natarciu

Sachina Bhatt z serwisu tekz24.com, powołuje się na bardzo pewnie, wiarygodne źródło, które podrzuciło mu kilka cennych informacji odnośnie nowego, 4″ modelu. iPhone SE 2 ma rzekomo zostać wyposażony w szklany tył (podobnie jak iPhone 8/8 Plus/X). Dzięki temu urządzenie będzie mogło być ładowane przy wykorzystaniu indukcyjnej podstawki (np. Air Power, które zapowiedziało Apple).

Z jego wypowiedzi możemy wywnioskować, że nowy model będzie wyposażony w gniazdo słuchawkowe, chociaż… Pojawia się pytanie czy firma Tima Cook’a nie będzie chciała jeszcze mocniej odejść od przewodowego słuchania muzyki. Świadczyć mogą o tym chociażby plany wypuszczenia nowego modelu bezprzewodowych słuchawek AirPods (nie tylko z nowym etui, które będzie można ładować indukcyjnie).

Dodatkowo, iPhone SE 2 będzie miało dostać ten sam ekran LCD, który możemy znaleźć w obecnej wersji smartfona. Dalej mówi się o zastosowaniu procesora A10 Fusion (montowany w modelu 7/7 Plus),  oraz lepszy aparat (tego informator nie doprecyzował).

Oby wszystko się potwierdziło

Nadal pozostają pytania, odnośnie ogniwa baterii, które zostanie zastosowane w nadchodzącym modelu. Przyjemnie byłoby, jeśli inżynierom udałoby się wsadzić do tak małej obudowy na przykład baterię o pojemności 1700-1800 mAh (obecnie jest 1624 mAh). Wydłużyłoby to znacznie czas pracy na jednym ładowaniu.

Pamiętajmy, że wszystkie zeszłoroczne iPhone’y, które są wyposażone w iOS 11.2 lub nowszy możemy ładować bezprzewodowo z mocą 7,5W? Co to oznacza w praktyce? Mianowicie dużo krótszy czas potrzebny do pełnego naładowania baterii. Czas pokaże czy wszystkie przypuszczenia się sprawdzą.

 

Źródło: 9To5Mac, Foto: 12, 3

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *