Xiaomi Mi Mix 2 trudniejszy do zdobycia, niż słuchawki AirPods po swojej premierze!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Xiaomi Mi Mix 2 miał trafić na sklepowe półki już w końcówce 2017 roku. Z rożnych względów premiera w naszym kraju została przeniesiona na początek bieżącego roku. Należy jednak podkreślić fakt, iż kupno wspomnianego modelu w dniu premiery będzie niczym epizod „Mission Impossible”.

Xiaomi Mi Mix 2 niczym Święty Graal

To właśnie 3 dni temu, 7 stycznia rozpoczęła się oficjalna sprzedaż Xiaomi Mi Mix 2. Zamówienia można było składać chociażby w serwisie mi-Home.pl. Nie dziwił fakt, że jeszcze w grudniu, wchodząc w podany wyżej link mogliśmy przeczytać, że interesujący nas produkt jest niedostępny. Działo się tak, ponieważ strona została udostępniona dopiero w dzień premiery.

Pamietajmy jednak, że to nie główna trudność, jeśli chodzi o zakup wspomnianego modelu. Mianowicie rozchodzi się tutaj o to, że do złożenia pre-orderu potrzebny był specjalny kod, który rozdawano na specjalnym wydarzeniu Mi Fan Festival 2017. Jeśli go nie posiadamy, nie będziemy mieli możliwości by zamówić nasze upragnione urządzenie.

 Jeśli kodu brak, oznacza to, że urządzenia nie zakupimy?

Spokojnie, nie ma się czego bawić. Osoby nieobecne na wspomnianym wcześniej wydarzeniu muszą się uzbroić w cierpliwość. Wszystko przez to, że Xiaomi Mi Mix 2 będzie dostępne “chwilę” później, kiedy trafi wreszcie do oficjalnej dystrybucji (np. x-kom, komputronik). Nie wiadomo jednak, kiedy ów smartfon będzie dostępny we wspomnianych sklepach.

Warto podkreślić, że kwota, jaką przyjdzie nam zapłacić za flagowy model Xiaomi jest wręcz śmieszna – 2199 złotych. Są to pieniążki za wersję z 6GB RAM i 128 GB wbudowanej pamięci. Dodatkowo urządzenie obsługuje ważne dla nas pasmo LTE 800 MHz.

 

Źródło: Komórkomania, Foto: 12

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *