iPhone SE 2018 – najważniejsze informacje w jednym miejscu!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Osobiście nie jestem przekonany do szklanej obudowy w smartfonie, ponieważ bardzo jest uszkodzić takie urządzenie. Wielu z Was pisze do nas, że z wielką przyjemnością kupilibyście urządzenie w rozmiarze modelu 5/5c/5s/SE, które miałoby topowe podzespoły (z ładowaniem indukcyjnym włącznie). Oto kilka ważnym informacji z ostatnich dni odnośnie iPhone’a SE 2018!

Wizja Concept Creator jest piękna!

Pytanie tylko czy druga generacja popularnego SE w ogóle się pojawi? Jeśli wierzyć doniesieniom analityka Ming-Chi Kuo, Apple odejdzie od urządzeń w rozmiarze 5,8″ i mniejsze. Jego zdaniem, w 2018 roku ujrzymy dwa modele: 6,1″ i 6,5″. Pamiętajmy, że w zeszłym roku Kuo idealnie przepowiedział podział tegorocznych modeli.

Właściciel kanału Concept Creator jest zupełnie innego zdania. Mianowicie jest święcie przekonany, że gigant z Cupertino prężnie pracuje nad modelem, który ma zostać zaprezentowany w 2018 roku. Przygotował on nawet film, w którym prezentuje swoje podejście do designu nowego SE.

Jeśli chodzi o szczegóły urządzenia to znajdziemy tu ekran edge-to-edge, Face ID, wcięcie w górnej części wyświetlacza (ciut mniejsze, niż w X) czy nowy kolor (morski?). Całość przypomina trochę ściśnięty model X (powyżej film z prezentacji).

iPhone SE 2018 – inne źródła

W dniu dzisiejszym chiński serwis CNMO napisał, że inżynierowie Apple intensywnie pracują nad nową generacją modelu SE. Prace są ponoć zaawansowane, a samo urządzenie miałoby się pojawić już w pierwszej połowie 2018 roku. Jeśli chodzi o wygląd – smartfon miałby pozostać przy designie znanym z obecnego modelu (coś na kształt projektu CURVED, o którym pisałem jakiś czas temu).

Jeśli chodzi o podzespoły: SE drugiej generacji miałby zostać wyposażony w podzespoły znane z modelu 7, np. procesor A10 Fusion, 2 GB pamięci RAM czy nowa generacja przycisku Home. Według CNMO, iPhone SE drugiej generacji w wariancie 32 GB (będzie też 128 GB) miałby kosztować 2988 juanów, tj. 349 dol. (1729 zł.). Jest to dokładnie tyle samo, ile obecnie kosztuje iPhone SE 32 GB.

Inny portal, GizChina, sugeruje, że nowa generacja SE zostanie wyposażona w baterię o pojemności 1700 mAh (obecny model – 1624 mAh), a pierwsze egzemplarze zadebiutują na indyjskim rynku.

 

Źródło: 123, 4; Foto: 12

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *