Premiera HomePod przesunięta. Zakup możliwy dopiero w 2018 roku.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Wielu z Was ostrzyło sobie zęby na możliwość kupna głośnika od Apple – HomePod – tuż przed nowym rokiem. Kilka dni temu Apple podało do informacji, że premiera wspomnianego urządzenia zostaje przeniesiona z grudnia na początek 2018 roku (brak informacji o miesiącu).

Premiera HomePod przesunięta

Mimo wiarygodnych źrodeł nikomu nie udało się ustalić faktycznej przyczyny przeniesienia terminu premiery HomePod’a. Apple “podało” tylko do wiadomości, że “potrzebuje trochę więcej czasu”. Komunikat ten za wiele nie wnosi, a rodzi tylko niepotrzebne spekulacje.

Pamiętajmy, że pomimo zmiany terminu prezentacji urządzenia wszystkie inne ustalenia zostaną nienaruszone. Tyczy się to również listy krajów, w których HomePod pojawi się w pierwszej kolejności. Są to: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i Australia. W obecnej chwili nie jest wiadome, kiedy urządzenie trafi do innych krajów.

HomePod – garść informacji

Dla tych, którzy całkowicie przespali temat inteligentnego głośnika od Apple, przytaczam tutaj najwazniejsze informacje z nim związane. Urządzenie po raz pierwszy zostało zaprezentowane na WWDC w 2017 roku. Jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki to HomePod został wyposażony w 7 małych głośników, które okalają jeden duży głośnik w ich centrum (niskotonowy).

Procesor, który ma napędzać całe urządzenie to A8 znanzy z iPhone’a 6. Sprzęt muzyczny został wyposażony w specjalnie zaprojektowany system mikrofonów, które będą miały obslugiwać polecenia wydawane przez właściciela. “Pomost” pomiędzy HomePod, a użytkownikiem będzie stanowiła asystenka głosowa Siri, dzięki której będziemy mogli sterować całym urządzeniem (podobno ma reagować na polecenia wydawane podczas głośnego słuchania muzyki).

Zaptacie pewnie ile przyjdzie nam za to wszystko zapłacić? HomePod ma kosztować 349 dol. i będzie dostepna w dwóch kolorach – szarym i czarnym.

 

Czytaj więcej Foto: 12

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *