iMac z wbudowaną ładowarką AirPower – wizualizacja Martin Hajek!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Już za miesiąc zadebiutować ma najmocniejszy komputer jaki kiedykolwiek wyszedł ze stajni Apple. Mowa tutaj oczywiście o iMac’u Pro, którego najbardziej wypasiona wersja ma kosztować blisko 80 tyś. złotych. Tym razem projektant Martin Hajek zaprezentował iMac’a z wbudowaną ładowarką AirPower.

iMac z wbudowaną ładowarką AirPower

A co to właściwie jest to całe AirPower? Ano specjalna mata (wspierająca standard Qi), dzięki której będziemy mogli ładować do 3 urządzeń jednocześnie. Urządzenie zostało po raz pierwszy zaprezentowane na WWDC 2017, jednak jego oficjalna premiera ma się odbyć w 2018 roku.

Projektant Martin Hajek poszedł o krok dalej i idealnie wręcz wkomponował wspomnianą ładowarkę w podstawkę iMac’a. Szczerze powiedziawszy – gdyby nie informacja, że autorem jest zewnętrzny projektant możnaby było pomyśleć, że Apple wypuściło swoje oficjalne rendery.

Genialny koncept

AirPower zintegrowany z obudową iMac’a mógłby naładować iPhone’a, Apple Watch, AirPods czy MagicMouse, która będzie elementem zestawu nadchodzącego iMac’a Pro. Zapytacie pewnie, w którym miejscu będziemy mogli monitorować poziom naładowania baterii? Wszystko miałoby być wyświetlane na MagicKeyboard nowej generacji, która zostałaby wyposażona w panel TouchBar.

Osobiście rozwiązanie to bardzo mi się podba, jednak mam pewne zastrzeżenie. Mianowicie chodzi tutaj o cenę komputera (chociaż tutaj pewnie nie byłoby dużego wzrostu) jak również samego akcesorium, tj. klawiatura. Czas pokaże czy rozwiązanie to wejdzie kiedykolwiek do seryjnej produkcji.

iMac z wbudowaną ładowarką AirPower – zdjęcia

 

Czytaj więcej Foto: Martin Hajek

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *